Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottatok már olyan ember a...

Halottatok már olyan ember a világon aki tudott álmában gondolkozni és így álmában bár mit megtudott tenni? Ha igen akkor hogyan csinálta, lett tőle vmi baja?

Figyelt kérdés
Tök jó lenne ha tudnák irányítani az álmainkat és azt tehetnék amihez kedvünk van és amit nem mertünk a valóságban azt megtehetnék álmunkban. <3 :D
2011. aug. 17. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem hallottam ilyen személyről...
2011. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Google

Én pont tegnap játszottam bud spencereset szét kaptam egy egész kócerájt

tudatos álmodás a neve és bárki képes rá :D

2011. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ok és tudod hogyan kell?
2011. aug. 17. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy tudom mindjárt megkeresem a linket
2011. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi hogy megkerested én is rákerestem közbe de én ezt még nem néztem meg de mindjárt bele is olvasok :)
2011. aug. 17. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok tudatosan álmodni. Olyankor tudom, hogy ez egy álom és én alakítom a történéseket. Bár leginkább csak repkedni szoktam össze-vissza, mert tök jó érzés.

Úgy kezdődött, hogy egyszer régen rémálmom volt, valami lávafolyamok között menekültem egy fura lény elől, mikor megvilágosodás szerűen rájöttem, hogy ez egy álom és megváltoztattam a helyszínt nagyapámék házára, mire a lény is átváltozott a rajztanárommá és közölte, hogy ez így nem lesz jó, mert nem ezt kéne álmodnom. Bizarr volt.


22/L

2011. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahogy most ebbe bele olvastam eszembe jutott hogy még nagyon régen volt olyan hogy én tudtam hogy alszom de alig bírtam felébredni pedig próbáltam szöveg szerint igen egyszer már eljutottam a második pontig de ez már nagyon régen volt
2011. aug. 17. 18:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát most így eszembe jutott az is hogy ez egyrészt jó dolog lenne csak attól félek hogy ennek a gyakorlata tényleg elég veszélyes lehet ezt úgy értem hogy írányítod az álmaidat meg minden at klasz de milesz ha egyszercsk nem tucc kijönni az álmodból és ott maratsz mert azt gondolod hogy ez a valóság vagy nem tudom szóval szerintetek ez valamilyen szinten nem veszélyes ezt csináklni???Halottaok már ilyet hogy valakinek ebbe belehalt vagy valami baja lett tőle így most tudom hülyeségnek hangzik de halottam már hasonlókat például egyik ismerősöm anyát hipnózis alat vagy nem tudom mi alatt tartották és ha nem ébret volna fel bele halt volna. Szóval menyire igaz ez.
2011. aug. 17. 18:26
 10/13 anonim válasza:
100%
Én folyamatosan gondolkodom az álmommal,bár nem mindig tudom befolyásolni.De ha megjegyzem az álmom akkor szinte mindig tudatosan ott vagyok és gondolkodom közben,van oylan is amikor befolyásolom.Sőt olyan is volt már h fölébredtem egy álomból és rávettem magam h utána ugyanazt álmodjam tovább :DD
2011. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!