Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Azt álmodtam,...

Mit jelenthet? Azt álmodtam, hogy mentem az utcán és egy sündisznó elkezdett felém szaladni, és beleharapott a lábamba. Nem akarta elengedni, és fájt tőle a lábujjam. Egy ember volt velem, szóltam neki, hogy segítsen, ami sikerült, és elment a süni.

Figyelt kérdés
Aztán valahogy egy másik álomba csöppetem, ugyan azon az utcán bicikliztem, majd hátulról jött egy lány gyalog. Megkérdeztem tőle, hogy elvigyem-e haza, mondta hogy igen, és felült hátulra, és hazavittem. Utána már az egész álom egy nagy kuszaság volt de gondoltam leirom ide. Mit jelenthet?
2011. júl. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy gyilkos-nőstény sündiszkók fognak megtámadni, akiknek biciklijük lesz.
2011. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtam!! :'((((
2011. júl. 12. 09:24
 3/4 anonim válasza:

:D:D:D

megmártóznék az álmodban

2011. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmit :D emlékeztek mikor az volt a hírekbe hogy vonat ütközött hajóval?..na én ezt sikeresen megálmodtam az este utánXD..akkora hülyeséget... valószínűleg azért álmodtad ezt mert félsz attól hogy egyszer megharap egy kutya.. lehet hogy alábujjad görcsölt be ..vagy valami...a fájdalmat nem álmodjuk..ha valamit érzünk az tényleg fáj igaziból...és szerintem a fájdalmat beleálmodtad az álmodba...mint én mikor az ébresztőre azt hiszem hogy péntek esti buliban vagyok ..aztán jövök rá hogy hátfő reggel van és suli..
2011. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!