Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? És kérem...

Ez mit jelenthet? És kérem csak az válaszoljon, aki tényleg ért az álomfejtéshez.

Figyelt kérdés
Meddőségről álmodtam, hogy engem meddőséggel kezeltek..
2009. ápr. 18. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Álmodban a nap közben megszerzett információkat rendszerezed. Így néha olyan dolgokra is rávilágíthat egy álom, amire ébren nem jöttél rá.

Szóval, hogy neked a meddőség mit jelentett az álmodban az sok mindentől függ, például mi volt maga az álom menete? Min gondolkoztál mostanában? Mi történt veled előző nap?


Valószínűnek tartom, hogy nő vagy és valahogy szembesültél a meddőséggel, valaki beszélt róla, film, rádió, vagy csak a havid késik... és a veszély tudat alatt is nyomot hagyott benned.

2009. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Gyakorlatolag meddő vagyok, ha nem kezelnek, ez tény..de napok, hetek óta, meg úgy általában se szoktam ezen görcsölni, meg rágódni, hogy miért alakult így.

Az is tény, hogy minden hónap, amikor azzal szembesülök, hogy megjött, az maga a gyötrelem, aza nap kuka, mert szétcsúsztam, de utána mindig újult erővel készülök a következő ciklusra.

Azt tudom, hogy általában azt álmodjuk, ami foglalkoztat, vagy azt a képet, amit lefekvés előtt láttunk, stb, de nekem tegnap ez eszembe sem jutott!!

Meg az, hogy amit képszerűen álmodunk, annak más a jelentése, mint amit látunk.

Tehát ha azt álmodom, h meddő vagyok, ez tény, de lehet "megálmodtam" a megfejtést is.

1 hete volt inszemem, és jövő szombatra nem várom.Lehet ez is közre játszik..de minden esetre szörnyű álom volt...

Ja, és köszönöm a válaszod!

2009. ápr. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!