Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges-e az hogy ha engem...

Lehetséges-e az hogy ha engem valaki megbánt mély nyomot hagy a lelki világomban a tetteivel és én gyűlölöm őt ezért, akkor de csak is akkor ha megérdemli valami megbosszúlja rajta helyettem? Ez történt 2 szer is. Akik bántottak meghaltak balesetben.

Figyelt kérdés
1 esetben pedig nagyon felhúzott egy illető, utána ült velem szemben háttal (akkor még tanórán) és néztem a hátát arra koncentrálva hogy legyen valami baja ott a testén belül, nagyon megbántott és égett s szemem a dühtől. Őt aznap este elvitte a mentő mert kifakad a vakbele.
2011. máj. 17. 07:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Minden gondolat, cselekedet visszahat a cselekvőre!

Őrá is, és terád is! Ki-ki mit cselekedett!

Ha ő megbántott, valaki valamikor őt is meg fogja bántani.

Ha te erősen kívánod valakinek, hogy legyen beteg, előbb utóbb te magad is az leszel.

2011. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben száll vissza, vannak kivételek.
2011. máj. 17. 07:46
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Igen, valószínű hogy előző életedben Enkit szolgáltad és Démonokkal vagy egy Démonnal kötött barátságod megmaradt és ők vigyáznak rád és állnak bosszút helyetted.


Első válaszolónak: A visszatérés törvénye kamu amit wicca vezetők találtak ki hogy kezükben tartsák a hatalmat.

2011. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Volt olyan is még gyerekkoromban hogy a suliban egy gyerek meg akart ütni de mikor felémjött elesett és bevágta a fejét, innentől kezdve furcsa volt. Mintha valami magakadályozta volna. Nem tudom miért van ez lehet csak véletlen de lehet hogy nem. Ezekre keresem a választ.
2011. máj. 17. 08:16
 5/25 A kérdező kommentje:
Ki az az Enki?
2011. máj. 17. 08:35
 6/25 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, az indulatok, gondolatok is energiával bírnak, amelyek néha erősek és hatnak akár más ember életére is, néha gyengék, ezért nem történik semmi ilyesmi.Ezen kívül lehetnek védelmező gondolatok érzelmek is, amik képesek bizonyos embereknél kivédeni a másoktól jövő gondolati rossz szándékot, sőt, akár a komolyabb fenyegetést is, vagy egyéb veszélyeket.Mindezek mellett hiszek a karma lehetőségeben is, tehát abban, hogy minden negatív gondolatod, cselekedeted előbb-utóbb téged is bajba sodor.És ha egyszer majd megszólal a lelkiismereted, akkor nem leszel többé igazán nyugodt.
2011. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Soha ne kívánj másnak rosszat, akkor sem, ha bántottak. A bosszú soha nem vezet jóra. Ha valakik bántanak téged, akkor inkább gondolj arra, hogy nem neked tesznek rosszat ezzel, hanem saját maguknak. Egyszer mindenkinek el kell számolnia azzal, hogy miket követett el az életben.
2011. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Dien! Szóval szerinted még meg sem védd magad azokkal szemben akik bántanak, mert úgy is elszámolnak vele egyszer? Én nem így gondolom. Akik direkt szánt szándékkal bántanak másokat, megérdemlik azt hogy bántsák őket, már csak a szándék miatt is!!! Engem anno 5 en vertek egyszerre mert olyann kemények voltak rádásul oktalanul. Hát ezért kapta azt amit megérdemelt szerintem.
2011. máj. 17. 09:36
 9/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy megvéded magad egy adott helyzetben és a bosszú két külön dolog. Egyébként én nem tartom helyesnek, mert akkor pont olyan leszel, mint ők.
2011. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül vagyok olyan attól mint ők.
2011. máj. 17. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!