Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a halálukat. Mit...

Megálmodom a halálukat. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

EZ furcsának tűnhet, de eddig jó pár házikedvencem halálát megálmodtam. (Nem mindig konkrétan... a papagájról azt álmodtam h elrepült) Szinte sose voltam ott se előtte napokban, se pont akkor mikor meghaltak, nem tudom, hogy lehetséges ez, de általában aznap vagy előtte álmodom meg.

Kicsit ijesztő és nem tudom miért lehet ez, eddig mindig működött, talán szerencsés vagyok, hogy tudom előre de nem érzem magam annak, ezen a nyáron megálmodtam egy ember halálát is, akit személyesen nem is ismerek. Abban az álmomban én is szerepeltem, úgy 4-5 évvel idősebben. Ő nem csak meghalt hanem meggyilkolták, félek, hogy ez az álmom is beteljesül.

Az álmom óta (bár tudom, hogy lehetetlen) meg akarom védeni az illetőt.

A helyzetet súlyosbítja, hogy mikor megnyugtattam magam, hogy ez csak egy álom, egy újabb állatom halálát álmodtam meg és teljesült... Talán valaki ezzel mondani akar nekem valamit? Talán van valami különös dolog, ami miatt ezeket álmodom? Teljesülhet?


Nem akarom, hogy bárki meghaljon (még ha nem is ismerem személyesen) ebben az álmomban minden olyan szörnyen valóságos volt, felébredtem és csak sírtam...


Egy kétségbeesett ember


2011. szept. 5. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

19:55

Nincs igazad. Én megálmodtam olyasvalakinek a halálát, akit személyesen nem ismertem, de tudtam róla, hogy létezik, mert ismerősöm hozzátartozója volt. Háromszor álmodtam róla, kb. mindig ugyanazt, és harmadszor, pont abban az időpontban halt meg, úgy ahogyan az álmomban.(Pár nappal később tudtam meg, azt is, hogy mikor, és onnan tudom, hogy akkor, amikor álmodtam, mert naplót vezetek a z álmaimról, és benne van az időpont):(

Azóta másról is álmodtam ilyesmit, de ha igaz akkor sem tudom megakadályozni, mert természetes halál ellen nem tudok mit tenni. Nem akarlak felzaklatni, de sajnos attól tartok, hogy teljesülhetnek. Nem jó érzés veled egy cipőben járni, de sajna ez van. Engem nagyon ki tud ez borítani, és nem tudom miért van így.

2011. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen a természetes halállal semmit, de az illetőt megölték, elég brutális módon!
2011. szept. 7. 18:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk tényleg van esély, hogy megakadályozd, de gondoldd meg mit teszel, mert bajba kerülhetsz.Remélem nem válik valóra ez a szörnyűség, de sajnos, amit mondtam, lehetséges, ha más álmaid is valósággá válnak. De te legalább ebben az esetben nem vagy teljesen tehetetlen. Én nem vayok ilyen "szerencsés", mint említettem én természetes halált szoktam sajna néha megálmodni, ami ellen semmit nem tehetek:(
2011. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
emlékezz az álmodra, ha 4-5 évvel idősebb voltál, lehet hogy csak később ismered meg azt az embert... vagy akkorra találod majd meg ,ki az
2011. szept. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!