Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az? Hogy néha azt...

Miért van az? Hogy néha azt hallom a teljes csöndbe elalvás elött mintha valaki bele üvöltene a fülembe ahogy csak bír. Legutóbb azt mondta: "Sarkadba van a halál".

Figyelt kérdés
Nem ez volt az első eset, volt hogy a nevem kiabálta kétszer, aztán volt hogy halálról kiabált de azt nem halottam rendesen. Egy fiatalabb férfi hang amit még sosem halottam ezelőtt. Nem vagyok idióta, nem szoktam soha halózni, de ettől megijedtem kicsit. Segítség!
2011. febr. 22. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha reális választ szeretnél, ez pszichés probléma lesz.

Ha bólogató vajákolást, majd jön valaki a szellemekkel és paranormális kapcsolatteremtéssel.

2011. febr. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szellem van a házunkba, a testvérem meg én is láttam már a szobámba, de nem hiszem hogy ő az.
2011. febr. 22. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szellem van a házunkba, a testvérem meg én is láttam már a szobámba, de nem hiszem hogy ő az."


Ritka nagy butaságot írsz, ezt szokták Moore paradoxonnak hívni.

[link]


Ez olyan, mintha azt írnád, "Budapest Magyarország fővárosa, de én nem hiszek benne." Azzal hogy valamit az elején igazként állítasz (tehát kijelentesz), azt csak úgy teheted meg, ha te magad is igaznak hiszed, ettől állítás. Ezek után azt mondani hogy nem hiszel benne baromság.


De egyébként meg én sem vagyok normális hogy pont olyannak magyarázzak bármi két szótagnál bonyolultabbról, aki szellemeket lát, és szerinte azt súgják a fülébe hogy "Sarkadba van a halál".


Felejtsd el a hozzászólásom, neked ezotéria "színvonalú" válasz kell.

2011. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet jól érzel rá, testvéred nevet egy jót azon mennyire fogékony/beetethető vagy, ezért ő szórakozik veled. :-)
2011. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ún. "robbanó fej" szindrómában szenvedsz... Ritka alvási rendellenesség.
2011. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze biztos szórakozik a testvérem, ha rémült arccal bejön hogy valami magas ember fekszik az ágyamon. Rá félévre én is láttam a szobámba nyáron, rohadt a bőre stb. Ugyanolyan amilyeneket a kisgyerekek látnak. Azt hogy meg nem hiszem hogy ő volt, a szellemre értettem és nem a testvéremre, gondolom ez valami más.
2011. febr. 22. 23:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Te figyelj, attól hogy régebben még nem képzelődtél/hallucináltál, az marhára nem jelenti azt hogy később nem lehet erről szó.


Apám sem volt reumás hosszú évekig, aztán egyszer csak az lett.

Elég fonák azzal védekezned, hogy "hát nem szoktam halózni".


Öngerjesztő folyamat az ilyen. Milyen érdekes, az olyan népeknél, ahol nincs közvetítő média (legyen az könyv vagy TV), és helyi babonák sem alakultak ki amit a nagyszülők mesélhetnének a gyerekeknek/unokáknak, soha nem képzelődnek szellemekről az ilyennel beetethető naív kölykök.


Egyszerűen azért, mert nem látják el másoktól, hogy hopp, ilyesmiről is lehet fantáziálni.



De amúgy zsigereiben meddő dolog válaszolni, mert bármilyen választ is kapsz, te ráböffented hogy "nem". Csak akkor miért kérdés ez, ha te már úgyis tudni véled a saját kis magán igazad?

Bólogatást/vállveregetést vársz?

Mert akkor ez minden csak nem kérdés. :-)


Megkérdezek valamit, mondván hogy nem tudom, majd aki válaszol azt kijavítom hogy téved. Marha jó. :-D

2011. febr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Láttam amit láttam nem győztök meg, azóta is szoktam érezni a házunkba a szellemet, jöhet a többi fogyatékos válasz.
2011. febr. 23. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:

az anyag amit az agyad használ álmodáshoz egy erős hallucinogén anyag. a neve Dimetiltriptamin. Ezt az anyagot a dél amerikai sámánok növényből kivonva alkalmazzák meditációs célokra. Lehetséges hogy az elalvásod pillanatában amikor még éber vagy de a tested már alváshoz készül felszabadul ez az anyag és hallás hallucinációt vált ki. ettől nem kell félni. de persze lehet teljesen más oka is. pl amikor az ember elalszik mindig megrándul valamije mert a teste azt hiszi zuhan. Ezt is egy anyag okozza de az én nem ismerem.

esetleg enyhe pszihózis is kiválthat ilyen dolgokat de ha nem használtál tudatmódosító szereket a múltban ez nem valószínű. Én ezekre gondoltam de lehet hogy az egész amit leírtam téves. hallgass elalvás előtt zenét mondjuk Mozartot.

2011. febr. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!