Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb? Egy kutya,...

Melyik a jobb? Egy kutya, kettő? (vagy esetleg több)

Figyelt kérdés
Nektek hány van? Ha 2 kutyád van nem félsz, hogy az egyiket elhanyagolod?
2010. nov. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem kettő van. az elején féltem, hogy hogyan fogom őket egyszerre szeretni, de nincs baj. Én örülök, hogy ketten vannak, de van negatív része is, pl. ha rá kellene bízni őket valakire, sokan egy kutyát bevállalnak pesztrálni, de kettőt azért már nem... szóval össze vagyunk kötve. Na meg dupla annyi kaja, ilyesmi. De a szeretettel és a foglalkozásokkal nincs baj. Annyi, hogy az egyik a jobb oldalamon megy, a másik a balon (ezzel a kutyasulis tanfolyamokon volt kisebb gond, mert ugye egy kutyát máshogy sétáltatsz, mint kettőt, de egyszerre csak egy kutyával mész tanfolyamra...) de azért saját szabályokkal minden rendeződött.
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk három kutya van otthon a szobában, meg egy a telepen.

Mindegyiket szeretem, és egyiket se jobban a másiknál.

A két nagy kutyával melózni járok, mind a kettő a bal oldalon jön. ( összefogom a pórázt )

A harmadik egy kicsi keverék, de Ő a mamára vigyáz otthon. Persze naponta sétál Ő is a határban.

2010. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kettő van, és néha ők gondot tudnak csinálni abból, hogy kit szeretek jobban, hiába csinálom ugyanúgy, attól néha még tudnak féltékenykedni.

Amúgy mind a kettőt ugyanúgy szeretem, szinte mindent kettesével csinálunk, csak néha van olyan, hogy egyet otthon hagyunk házat őrizni (ez nem sétákra értendő, hanem ha pl rokonokhoz megyünk néha visszük őket, és az egyik nem bírja a panelt, vagy épp megkergetné papáéknál a csirkéket xD)

Télen még a szánkó elé is ketten vannak befogva, habár kistestűek, nagyon szeretik az ÜRES szánkót húzni :D Egyfajta küldetésnek érzik, és nagyon ügyesen dolgoznak együtt :D

2010. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ugyanakkor vettétek a kutyáitokat? vagy pár év van köztük?
2010. nov. 6. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idősebb nyáron volt 4 éves, a fiatalabb meg kb 2 éves körül van, őt találtuk, ezért nem biztos.
2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kettő volt.. egy lány és az lebabázott és az egyik fiút megtartottuk.. mindkettőt valamiért jobban szerettem.. az egyiket azért szerettem jobban mert kicsit durvább volt :D és megkergetettem vele azt a kutyát aki engem is megkergetett xD a másikat azért is szerettem jobban mert ő meg olyan kis aranyos volt, nem harapott meg játszásiból sem, mint a másik :P :) szerintem jó az ha az embernek két kutyája van vagy max három, mert akkor a kutyák se unatkoznak amig nem vagy otthon vagy ilyesmi (: :D
2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 van h ne unatkozzanak ha elmegyünk, de ennek hátránya h versenyeznek egymással ki ér oda előbb a gazdihoz meg ilyenek, ezért jobb lenne az egy, de így legalább nem unatkoznak, ezért mégs inkább a 2. Egyszer volt 3 kutyánk, az túl sok volt.
2010. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!