Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félelmetes volt, mit jelenthet?

Félelmetes volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A házunkat át alakítottuk belülről,nagyon tetszett,modern volt és gazdag...anyuval bíbelődtük próbálgattuk a lámpákat meg bele ültünk a pezsgőfürdőbe...a vizet ki pancsoltuk és tudtam hogy az Áram megrázhatja a tesómat, de nem rázta meg...valahogy ki húztuk akonektort..és csak is villogott de nem rázott...ezután nem sokkal autókkal álmodtam hogy a régi szerelmem jön mögöttünk és integettem neki...amikor haza értünk jött egy telefon hívás anyunak,hogy a hugom egyik osztálytársa most kapta meg a képeket amiket fotóztak rolla...és a kép el kezdett vérezni...nagyon féltem anyu pedig el ment hogy csináljon valamit...ismerősökkel beszélgettem hogy biztos minden rendben lesz...az ismerősök a lánynak a szülei voltak...amikor ki néztem az ajtón láttam valakit aki ijesztően nézett rám először el akartam bújni egy szekrénybe...de rájöttem hogy az az alak az a család része....reggel amikor fel keltem bele néztem az Álmoskönyvbe...de semmi kézzel foghatót nem találtam..én nem láttam a véres képet csak mondták szóval még ugy sem tudtam rá keresni hogy vér..véres kép...átokra gonodltam de azt sem találtam benne..izgat ez az álom...a múldkor azt álmodtam hogy a hugom és az unokaöcsém kezét vágtam le..és megbocsájtottak hogy meg akartam őket ölni...
2011. szept. 18. 08:31
 1/4 Hailey13 ***** válasza:
nyugodj meg, semmit. nekem is vannak olyan álmaim hogy úristen, aztán nyomaszt egy ideig, de gyorsan elfelejtem. sőt, akkor se ijedj meg, ha visszatérő álmod lesz ez. nincs jelentősége:)
2011. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a tudatalattid. Nem tudnád megbocsátani magadnak, ha történne velük valami, de nem hiszem, hogy jós-álom lenne... Az álmod arra próbálja felhívni a figyelmet, hogy jobban figyelj arra, amit csinálsz (pl. húzd ki a konnektorból a villanyt, mielőtt fürdesz), mert másokra is következménnyel lehet. Ez így nem rossz álom inkább, hanem figyelmeztető. Arra hívta fel a figyelmet, hogy mindig megfontoltan, a cselekedeteid következményét előre látva cselekedj.

Azért az ilyen álmokba az is közre játszik, hogy mennyi horrorfilmet nézel?

2011. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"rolla"

Csak nem te vagy az, kicsi lány? :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2011. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodj meg! Én is szoktam rosszakat álmodni , de semmi sem történik. Csak felkelek , és visszaalszom. Az is lehet hogy tettél valamit amit nem bocsátottál meg magadnak. Gondold végig :)
2011. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!