Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy mostanába...

Miért van az, hogy mostanába amit álmodok reggelre elfelejtem?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindig éjszaka felébredek hogy álmodtam valami érdekeset, és gondolom magamba hogy ezt úgyse felejtem el és másnap megnézem mit jelent! Na de reggelre állandóan elfelejtem, ez valami borzalom már :(
2011. szept. 20. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi fura nincs az álmok ilyenek. Ha emlékezni szeretnél rá, akkor tegyél az ágyad mellé tollat és papírt. Ha felébredtél írd le, legalább a címszavakat. Egyébként az álmos könyvet meg felejtsd el, mert hülyeség.
2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A tudatalatti valamiért "nem enged" emlékezni rá. Lehet, valami számodra kényes, kínos akár fájdalmas téma lehet az álom középpontjában, amelynek az elemezgetésére még nem vagy kész. Előbb-utóbb emlékezni fogsz.
2011. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!