Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor felébredek elfelejtem hogy mit álmodtam?

Figyelt kérdés
többször volt már ilyen és mindig ki akartam ide irni hogy segitsetek megfejteni egy egy álom jelentését de mire felkelek mindig elfelejtem.
2010. júl. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor felejtem el egyből az álom után ébredek és utána visszafekszem. Na akkor totál elfelejtek mindent.

Amúgy szerintem azért lehet mert az agy újra "kikapcsol".

2010. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is szinte mindig elfelejtem az álmaimat...az egyik ismerősöm azt mondta h talán a tudatallatink nem akarja h emléklezzünk rá...de sztem ez hülyeség...én se tom h miértr lehet
2010. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz emlékezni rendszeresen az álmaidra, hogy ha álmodsz valamit és kinyitod a szemed (felébredsz), azonnal le kell írni vagy gondolkodj el rajta, egy-egy foszlány bevillanhat. Minél többet gyakorlod, annál többször tudsz visszaemlékezni. Nekem kamasz koromban volt álomnaplóm, minden nap litániákat írtam arról, mit álmodtam, de amikor abbahagytam, egyre kevesebbszer emlékeztem vissza. Szóval tréningezni kell az agyad.
2010. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen felpontoztalak titeket.:)))
2010. júl. 8. 21:36
 5/7 anonim válasza:
És hogy tudtál annyira minden kis részletre emlékezni ( az elején ), hogy álomnaplót tudj vezetni ? :)
2010. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ha egyszer elalszok akkor már nagyon nincs kedvem felkelni hogy leirjam. meg ha felkelek akkor nem tudok ugyan abba az álomba vissza cseppenni és az meg rossz.
2010. júl. 10. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor emlékeztem valamire, akkor gyorsan leírtam. Aztán ha megint emlékeztem valamire, akkor megint leírtam. Egy idő után pedig már mindig emlékeztem mindenre. Volt, hogy egy reggel több különböző álmot is le tudtam írni.
2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!