Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek igaz vagyaz egész...

Szerintetek igaz vagyaz egész csak hazugság? Mindenestre nekem hátborzongató.

Figyelt kérdés
anyukám egyik bnője jósnő és elmentem hozzá.mert vannak velem bajok oylasmik h túl rossz vagyok anyukám azt mondja h egy "energia vámpír" vagyok.mert amikor az én társaságomban van azt érzi h elszívom az energiáját. amikor az elején a születési dátumomat mondtam már az nem tetszett a jósnőnek h benne van a 11es szám..met egy rossz szám.azt mondta h azért van ez h így bezsélek anyukámal mert a lelkem idősebb mint az ővé mert én 11 én születtem és 1+1 az kettő szóval ez a második élete a lelkelmen anyukámnak pedig az elsőő. és h tulajdonképpen hamarabb kelett vna megszületnem mert anyukámnak volt aburtusza és akkor kelett vna megszületnem és ezért haragszom rá h akkor nem születhettem meg.mert elvileg akkoris már az én lelkem akart megszülteni.. érdekes én eddig nem hittem ezekben ezekben a dolgokban, de olyanokat is mondott ami teljesen igaz és előtte nem is mondtam neki. meg h elvileg anyukám és én az elöző életünkben is együtt voltunk és akkorén vtam az anya ő meg rossz kislány.. ésmost visszadom neki. szereintek ez lehetséges??
2011. jan. 6. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Okosabb lenne, ha nem ilyen hülységekket tömnéd a fejed, az egész csak átverés. (Amit tud rólad, az az anyukádtól tudja, a többit meg összehalandzsázza.)
2011. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jósnő rokonom. Tapasztalataim szerint az ilyen embereknek valahogy tudatalatt van egy nagyon jó emberismeretük ,vagy pszichológiai érzékük, amibe befektetnek. Van aki segíteni próbál és az élettapasztalatait felhasználva kártyával, tenyérből, nagy hókuszpókusszal adja elő a tanácsait. Szerintem ez a nő nem ebbe a kategóriába tartozik. (a másik pénzt akar keresni és az sem érdekli, ha árt)


Milyen anya az olyan, aki energiavámpírnak hívja a lányát?

Mitől vagy rossz lány? Nem mosogatsz? Ismeretlen pasikat hordasz haza/naponta kettőt legalább és különbözőket?

A rossz lányok sosem éreznek bántudatot amiatt, hogy rosszak.

Valami itt nagyon nem stimmel.

2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Először azt írod, hogy ez anyukád 1. élete, aztán meg azt, hogy előző életetekben együtt voltatok. Akkor az a nulladik élete volt??
2011. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, így biztos nem igaz és ezt úgy mondom, hogy hiszek a természetfelettinek tartott dolgokban.

Ha valakinek végignézzük a születési dátumát, a nevének a betűinek a számát, vagy a házszámot, ahol lakik, meg mindent, akkor tutira találunk bennük olyan számokat, amiket a misztikában "rossz"-nak, vagy "jó"-nak tartanak. Talán azért, mert az emberek nem egyszerűen jók vagy rosszak, hanem vannak bizonyos lehetőségeink, amikkel jól, vagy rosszul élünk.

Akiről a történetben a legrosszabb véleményem van, az anyukád, aki elvitte a lányát egy jósnőhöz, mert energiavámpírnak gondolja.

Ne határozza meg az életedet, amit a jósnő mondott és ne is ijedj meg nagyon! Inkább felejtsd el úgy, ahogy van.

2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arról meg már ne is beszéljünk ugye, hogy ha neked ez a második életed, anyukádnak meg az első, akkor előző életedben hogy lehetett a lányod? :D
2011. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Be ne vedd ezt a maszlagot, mert örökre harag lehet anyukád is te közötted.
2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot sose értettem

1.Hogy tudnak az ilyen sarlatánok mint ez a jósnő is hasznot húzni,és ökörségeket beszélni..

2.Hogy lehetséges,hogy ma a XXI.században még vannak olyan hiszékenyek akiket így be lehet csapni...

Inkább nem mondok semmit...

2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Minden gyermek felnevelésére a szükőknek energiát kell fordítaniuk! Nem azért,mert a gyerek "energiavámpír",hanem mert minden emberi tevékenységhez energia kell.

Ha anyukád szerint te " rossz" vagy,akkor nem az a baj,hogy te energiavámpír vagy,hanem az,hogy ő nem nevelt jól téged,netán elkényeztetett!

Ne higgy ez ilyen ostobaságokban. Nem veled van baj,hanem anyukád gondolkodásával,és a jósnővel!

Képtelen vagyok felfogni,hogy miért hisznek az emberek középkori babonákban! Energiavámpírok NEM LÉTEZNEK!

2011. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Energiavámpírok NEM LÉTEZNEK!"


Ez egyfajta szleng, azokra az emberekre mondják, akik sajnáltatják magukat és együdtérzést akarnak kiváltani az emberből(mifelénk, de szerintem felétek is mondják olyan emberre, akibe csak pazarlás energiát fektetni)


Amúgy, szerencsére én is jó emberismerő vagyok, ha elolvasol pár könyvet a témában, rájössz, hogy igenis elmondtad a jósnőnek azokat a dolgokat, csak nem szóval, hanem pl. a tekinteteddel, vagy a testtartásoddal. Én őszintén felnézek az ilyen jósokra(bár az, hogy pénzért csinálják undorító) de hatalmas a figyelmük, és olyan jeleket látnak, amikre nem is gondolnál.(majd figyeld meg, ilyen az is, hogy minden embernél változó a hazugság jele, de bármikor hazudnak, azt teszik, én pl kicsit balra és le nézek egy pillanatig akár akarok akár nem.)

2011. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Energia vampirnak hiv a mamad, mivel kikeszited idegileg pl.

Nem ertem, hogy most mi a gondod? A mai korszakban, amikor egy gyermek rossz, akkor az vagy indigo, vagy kristaly, vagy pedig "mester"!

A 11 szam "mester", tehat ez nagyon ritka. Allitolag, de En pl. nem vagyok benne biztos, hogy ez igy is van, hogy a 11-es szam valoban azt jelenti.

Te ha az lennel, akkor bolcsebb lennel, s nem bantanad es idegesetened a mamadat, hanem a tanacsaiddal megnyugtatnad, Te tudnal Neki ajanlani technikat, hogy megnyugodjon.

Maradj onmagad, s ne kepzeld be azt, hogy Te egy "csoda" gyermek vagy.

Ha pedig elhiszed azt, amit a josno mondott, akkor pedig tisztaban vagy a karmaddal, s nem bosszut kell allni, hogy ne termelj tobb negativ karmat, hanem keruld a rosszat, es csak jot tegyel. Tanuld meg szeretni es tisztelni a mamadat.

Ne a multbol elj, hanem elj a jelenben.

A rossz tulajdonsagaidtol szabadulj meg!

2011. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!