Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi lehet a magyará...

Szerintetek mi lehet a magyarázat ezekre a hátborzongató jelenségekre?

Figyelt kérdés

keresztszüleimmel történt, akiket esküszöm,h. nem érdekel az okkultizmus, nem isznak, nem drogoznak, szóval teljesen normális és földhözragadt emberek.

keresztanyám felébredt magától csak úgy az éjszaka közepén, és azt látta,h. vmi "malacfej" szerűség lebeg kifelé a szobájukból, szóval olyasmi, mint egy lufi.(nem, nem tartottak lufit a házban:D) keresztapám is ébren volt, tehát nem álmodtak.

aztán pár perc múlva hallották,h. a szomszéd szobában a kisbabájuknak kiesik a cumija a kiságyból, ami többször előfordult, jellegzetes koppanó hangja volt a padlón. keresztanyám odament, hogy visszaadja neki, de mikor bement a szobába, a cumi ott volt a baba szájában.(ő nem tudta felvenni, kicsi volt még)

ekkoriban már pár szót beszélt a baba, de még kicsi volt, és egyszer a bátyjával volt otthon kettesben, és egyszercsak elkezdett a semmibe mutogatni, h. "Ott egy néni.", persze senki nem volt ott, unokatesóm be is rezelt rendesen :D


esküszöm,h. nem kamu, félig-meddig poénosan mesélték el nekünk egy családi ebéd közben, eléggé para volt. szóval vmi hozzáértő vélemény?


2010. júl. 1. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondd meg mi lehet az oka hogy az emberek többsége ilyet nem lát soha.Én közel hetven éves vagyok és soha életemben nem láttam ilyet pedig átéltem egy háborút.Átlagosnál jobb a megfigyelőképességem mindíg kitűnő tanuló voltam de soha ilyen rendkivülit nem észleltem. Ja hogy nem vagyok képzelgő nem lehet félrevezetni semmivel és magamat se vezetem félre? Sokszor dolgoztam éjjel is.
2010. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs, ezt én sem tudhatom.

sztem ez véletlen is lehet,h. kivel fordul elő. csakmert a keresztszüleim vhogy nem tűnnek "fogékonynak" az ilyesmire.

én 19 éves vagyok, mióta tudok olvasni, imádom az ehhez hasonló történeteket, az okkultizmust, és velem sem történt mégsem semmi ilyesmi :) azért egészséges mértékű szkepticizmus is van bennem.

2010. júl. 1. 23:40
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
És az volna a szeretetteljes kérdésem miért van az hogy 50-60 évvel ezelött nem volt ennyi rendkívűli esemény nem röpködtek ennyit a UFO-k?
2010. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az előzővel. Én is túl vagyok a hetvenen,de soha nem találkoztam ilyen csodálatos esetekkel. Ami furcsának tűnt, gey kis gondolkodás után rájöttem az okára. Félálomban az ember sok érdekes dolgot lát,amit azután akár ki is színezhet később. Érdekes,hogy ez a sok szellem-látás és a többi babonaság csak mostanában lett divat. Unatkozó emberek nem tudják értelmesebb dologgal eltölteni az idejüket.
2010. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hát nemtom, én régről is hallottam rengeteg ilyet. sok ilyen történet származik a régi időkből.

illetve talán akkoriban nem biztos,h. annyira nyitottak voltak az emberek,h. el merték mesélni az ilyesmit.

2010. júl. 1. 23:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaminek lenni kell a dologban, azért mert nem mindenkivel fordul elő hasonló, vagy más eset, attól még létezhet.
2010. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
nekem mikor a kisfiam 2éves körül volt akkor történtek furcsa dolgok amit nagyon sokan láttunk,volt olyan hogy sírt és egyszer csak elkezdett nevetni és nézte (elhunyt)anyukám fényképét a falon vagy nyújtotta felé a kezét és gagyogott neki és lehet hogy furcsán hangzik de olyan érzés kerített bennünket hatalmába mintha itt lett volna mert olyan lágy szellő símogatást éreztünk de mindenki és mindig csak olyankor,ja és kisfiam első szava az volt hogy mama és nyújtotta a kezét a semmibe.Ez is érdekes volt akkor velük is történhetett ilyesmi.
2010. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok 70,nem éltem meg egy háborút sem,20 éves "taknyos" vagyok,néha dobok bogyókat,ám bizton állítom,hogy szellemek léteznek!A kisgyerekek látják őket. Minden embernek megmarad ez a képessége felnőtt korára is,ám a többség szkeptikus,vagy egyszerűen fél vagy tán lusta időt szánni arra,hogy kapcsolatot teremtsen a túlvilágiakkal. pedig nagyon egyszerű! Nem kell temetőbe menni éjfélkor,nem kellenek különböző segéd eszközök.Otthon is kipróbálható a kapcsolat teremtés: kényelembe kell helyezni magunkat,a nap bármely szakában,ellazulni,s hallgatni a csendet. Teljes csend kell.Néhány perc után hallhatóak lesznek különböző hangok,melyek lehetne aprócska kattogások vagy recsegések,de akár elharapott szavak is.Az egész gyakorlás kérdése. Idővel megérzi az ember a jelenlétüket! :-)
2010. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
És a kedves utolsó honnan veszi hogy ez szellem ? Szerintem csak a gravitáció és a szél játszik a hangokkal.
2010. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 rendsz3r válasza:
40%
Biztos csak nem tudsz róla hogy drogoznak...
2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!