Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Emberekkel teli kórház, a...

Emberekkel teli kórház, a folyosón rengeteg véres lepedővel, vértócsával, benne fekvő halottakkal arccal lefelé, odébbhúzva a folyosó szélére. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A kórház a városomban van tényleg ilyen mint álmomban, tényleg el lehet benne tévedni. Álmomban az utcáról mentem be oda, valami eredményért, és már az odaúton is szörnyű dolgokat láttam, rengeteg rendőr és mentőautót, valami gyilkos ámokfutott a városban, és a kórház is tele volt hullákkal, egyiket sem néztem meg, csak tudtam, hogy ott vannak, gyerekek is voltak köztük, és egy csomó olyan fehér lepedő, amit mintha vízzel átitattak volna és úgy törölték volna fel a temérdek vért...iszonyú volt, nyomasztó és a legrosszabb, hogy az álomban telis tele volt mászkáló emberekkel a kórház, mint úgy általában szokott, az emberek látták és tudták amit én, de valahogy úgy beletörődtek, mintha háborús helyzet lenne vagy nem is tudom, de az biztos, hogy emberekről vagy egy emberről beszéltek, aki végigsöpört a városon és a kórházon. Ezután el se jutottam a papírért amiért mentem, ki akartam jutni onnan, egyszercsak már a pici gyerekem is velem volt, és kimentünk ugyan, de rossz kijáraton és a kocsit nem találtuk. Mi lehet ez az álom? Mit jelenthet? Nem nézek soh semmi erőszakos dolgot, pici gyerekeimmel vagyok itthon egész nap, kiegyensúlyozott vagyok, nem tudom mégis minek álmodok ilyet, ráadásul tegnap éjjel többször is visszatért ez a téma, mert felkeltem éjjel és visszaaludtam, külön furcsa, hogy nem lett vége az álomnak, folytatódott onnan ahol abbamaradt.
2011. okt. 24. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet sok horrort néztél

vagy kórházasat


a nappali zagyva emlékképeink állnak össze hülyeségekké álomban - mert az agy mindig összefüggéseket keres - éjjel nappal, ahogy te most is.

2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, ez csak egy rossz álom a sok millió ember sok millió álma közül.
2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!