Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha tényleg vannak akik tudnak...

Ha tényleg vannak akik tudnak beszélni a halottakkal, mért nem tudjuk pontosan mi vár az élet után?

Figyelt kérdés
egy hozzá nem értő:)
2011. júl. 22. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak beszélni a halottakkal. Van aki üzletből hazudik, másoknál egyfajta agyi betegségről van szó, tehát nem is tudnak arról, hogy hazudnak, viszont találgatás és az eddigi tudásanyagukból szőtt mesebeszéd, amit előadnak. Amiről nem tudnak, arról nem is beszélhetnek, halottlátó szlenggel élve: a halottak erről nem beszélhetnek nekik, mert bajba kerülnének, vagy ezek ittragadt halottak, egy köztes állapotban, nem is látnak többet, mint mi.
2011. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg szellemekkel beszélnek, de akikkel beszélni tudnak azok még biztosan ezen a világon vannak, nem jártak a túlvilágon.
2011. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Killgun ***** válasza:
1. nek köszönöm,akkor én biztos agyibeteg vagyok..Akikkel mi beszélük,azok a reinkarnálódás előtt álló szellemek.
2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hiszem hogy az entitások akikkel foglalkozom elég okkult tudást biztosítottak hogy biztosra tudjam hogy mi vár rám ezután.
2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ami információt kaptál, az jó vagy rossz?
2011. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez mindenkinél más, én eleget teszek az isteneimért hogy nekem jó legyen, de például a keresztényeknek akik spirituálisan üresek nagyon rossz lesz.
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert az élet játékszabályai önként vállalt ám szoros gátakként tartanak vissza attól, hogy kérdezés nélkül tudjuk:)
2011. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha érdekel ez a téma, a következő könyveket tudom jó szívvel a figyelmedbe ajánlani:


dr. Michael Newton: Lelkünk útja (4 kötete jelent meg magyarul, mindenképpen sorban, az elsővel kezdve érdemes olvasni őket, mert egymásra épülnek)


Itt olvashatsz a munkásságáról, és arról, hogy honnan, milyen forrásból származik az mindaz az információ, amiről a könyveiben olvashatunk:


[link]



Robert Schwartz: Bátor lelkek


Brian Weiss: Életek, mesterek / Mesterek üzenetei / Lélektársak



A Youtube-on mindegyik szerző nevére rákeresve találsz velük készült interjúkat, vagy más érdekes információkat a munkásságukkal kapcsolatban. Nem tudom, hogy tudsz-e esetleg angolul - ha igen, nyilván sokkal könnyebb dolgod van, de ha nem, akkor is találhatsz köztük olyat, aminek van magyar feliratozása.


Minden jót kívánok Neked, és azt, hogy mindig megtaláld a válaszokat a kérdéseidre!


Üdvözlettel:

Vera

2013. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!