Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális jelenségek,...

Paranormális jelenségek, szellemekkel, halottakkal való kapcsolattartás?

Figyelt kérdés
Azért mertem ide írni mert ez egy elterjedt oldal amit többen figyelemmel kísérnek. Kérem az olvasókat engem nem úgy felfogni mint aki hülyéskedik a kérdésével esetleg. Én egyike vagyok azoknak akik rendesen tapasztaltak paranormális jelenségekben és kapcsolattartásban ilyen téren. Igazából, társakat keresek ebben a dologban akik legalább ennyire értik vagy csak tapasztalják dolgukat. Korrekt válaszokat keresek. Melléjük pedig egy email elérhetőséget vagy írjanak ide: lora.baba@hotmail.com. (Mielőtt az ezt negatívan felfogók kihasználnák tájékoztatom őket hogy ez egy publikus emailcím melynek nincs köze a priváthoz erről csak kapcsolatokat indítok ha jónak látom. ) Számítok válaszokra melyekben elmagyarázzák mégis milyen doktorokhoz forduljak de előre is elmondanám hogy hiába. Köszönöm. 16/L.
2011. júl. 4. 19:18
 1/5 GomalFace ***** válasza:
26%

Paranormális jelenségek?

Hmmm...

Én egyszer láttam egy Jeti-t, 6 méter magas volt és szart lőtt a szeméből.

Elkábítottam úgy, hogy egy doboz Aspirin-t raktam a kajájába, mert kifigyeltem, hogy minden reggel a McDonald's-ba megy.

Betettem egy ketrecbe és elmentem vele a Kiválasztott casting-jára, de nem vettek be a műsorba.

A Jeti azóta is megvan.

Remélem segítettem.

2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

> Kérem az olvasókat engem nem úgy felfogni mint

> aki hülyéskedik a kérdésével esetleg.

Bocs, de ez lehetetlen.


> Igazából, társakat keresek ebben a dologban akik

> legalább ennyire értik vagy csak tapasztalják dolgukat.

Itt mindenki tapasztal mindent, mindenki ért mindent, és bármikor képes a dologról félképernyős választ írni. :)


> Számítok válaszokra melyekben elmagyarázzák mégis

> milyen doktorokhoz forduljak de előre is elmondanám

> hogy hiába.

Részvétem a szüleidnek.

2011. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -Alucard- ***** válasza:
61%

Szerencséd van hogy pont elcsíptem ezt a kérdést barátom nem vagy egyedül én 4-szer tapasztaltam meg milyen az mikor az ember fizikai létezése megszűnik létezni az élők sorából és egy teljesen más világba csöppen ami valójában nem is nevezhető világnak csak egy párhuzamos dimenzió egy TÉR a miénk és egy másik világ közt a VÁRAKOZÓ ahol a lelkek második életükre várva próbálják elviselni az ott tartózkodásukat. De ezt inkább e-mailban lenne a legjobb elmagyarázni ezeket a élményeket mint itt ahol bárki bármelyik pillanatban megzavarhatja a gondolat átvitelt.

Sokat tudok a szellemekről nem úgy mint mások.

Küldj privátot.

2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
az en apukam 4honapja halt meg,es ezutan egybol 'mediumhoz'fordultam aki regeteget meselt a szellem vilagrol,es mint kiderult nekem is van valami erdekes 'kepessegem'amiben bar nem tudom,h hinnem kene-e.na mind1 a lenyeg a mai napig jarok hozza meditalni meg mindig rengeteget uj informacioval szolgal,szoval ha gondolod tegyel fel kerdeseket:) (16/L)
2011. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Citylife válasza:
0%
nem léteznek !!! Minél többet foglalkozol velük,annál jobban fogsz félni,és abból fog táplálkozni,minél többet törődtök vele,annál bátrabb lesz,és jobban fog piszkálni...az emberiségnél,több fényévvel erősebb a szellem(már ha léteznek)
2012. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!