Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktorral álmodtam....

Orbán Viktorral álmodtam. Szerintetek mit jelent a lent részletezett álom?

Figyelt kérdés

Álmomban egy raktárépületben jártam és ott sétált a miniszterelnök a feleségével. Én utánuk szaladtam, hogy miniszterelnök úr, mikor lesz nekünk jobb? Ő megfordult és barátságosan azt válaszolta, hogy nem szabad bedőlni az ellenzéki propagandának, még öt év és minden rendben lesz. Öt és és lesz gazdasági növekedés, alacsony infláció, stabil államháztartás. Kérdeztem, hogy na és a munkanélküliség? Azt mondta, az is rendben lesz. Mikor itt tartottunk, akkorra már emberek kicsiny csoportja gyűlt körénk (nem tudom, honnan jöttek) és tapsolni kezdtek és pedig nagyon büszke voltam, hogy milyen jókat kérdeztem.


Szerintetek mit jelent ez az álom?


2011. okt. 27. 11:47
1 2
 11/15 norbert911 válasza:
Haha, meg most sem! :D
2019. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
És még most sem! :))))
2021. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Álmodj már megint Vikivel és baszd le, amiért álmodban is hazudott.
2021. aug. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ééééés még most sem :)
2022. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lil182 válasza:
És még most sem. 😅
2023. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!