Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az ha valakivel...

Miért van az ha valakivel álmodok az másnap felkeres?

Figyelt kérdés

Már többször megfigyeltem, hogy olyan emberek akiket nemlátok nap mint nap, sőt inkább csak nagyon ritkán, és ritkán is hallok felőlük, néha előjönnek álmomban és másnap felkeresnek?

Ma is az egyik srác aki nagyon tetszik, de a viszonyunk csak olyan plátói ( barátságnál több történt, mégis hanyagoljuk egymást )felkeresett. És akkor jutott eszembe, hogy éjjel azt ámodtam smsetünk... erre ír ma msn.en. De ez már többször előfordult vele is, és mással is.


2011. okt. 27. 14:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
71%

Sziasztok! Szerintem nincsenek véletlenek.

Lehet azért történik ez, mert tudat alatt rá gondoltál, eszedbe jutott az adott személy és valamilyen érzelem is társult mellé. (hiányzik számodra, szereted, vagy csak beszélni akartál vele...) és az agyad bevonzotta, a találkozást.

2015. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!