Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször volt egy különös...

Többször volt egy különös álmom! Szerintetek mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés
Többször is előfordult, hogy azt álmodtam hogy bajban voltam vagy kutyák üldöztek vagy gonosz emberek és nekem volt egy képességem tudtam repülni de csak ugy ha egy piros edényt tartottam magam előtt és elkezdtem futni! (elég vicces xD) De minden álmomban nagyon nehéz volt felszállni mintha valami vissza akart volna húzni, de volt hogy azt álmodtam hogy futottam valaki elől és akkor is olyan volt mintha valami erő tartana vissza és nagyon nehéz volt emelni a lábam és menni előre!
2010. júl. 8. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt.Futottam de nem bírtam...Minden erőmmel csak futottam,de nem bírtam gyorsulni és tonnásnak éreztem magam.De b.a.z.z. engem el is kaptak...Oo Örüjjél h téged nem mert én krvára besz.rtam álmomban. XD Annyira h fel is ébredtem.:D De akkoris elkapott a r.o.hadék. -.- XD A folytatásra meg nem nagyon vagyok kíváncsi...Remélem nem folytatódik ez az álmom.XD

Am. Egy idelyig volt olyan nekem is h állandóan azt álmodtam h szuperhős vagyok,szupererőm van,vagy megmentettem valakit,vagy küzdöttem a gonosz ellen,vagy csak úgy élveztem a varázserőm *-* krva jó voltt repülni meg lézert lőni és vizet mozgatni . :DDD XD azóta sajnos már nem álmodom ijet.:'((

tudomhogyelipszilonosjé.:D

XD

Nah nem fárasztalak tovább.:D

hejó ^^ XD

2010. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
xD az szerintem is jó mikor repülök csak felszállni nehéz! :D Köszi hogy írtál am :)
2010. júl. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!