Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon ritkán előfordul olyan...

Nagyon ritkán előfordul olyan hogy amikor alszom azaz olyan félálomban vagyok akkor nagyon hangosan hallok a fejemben vmilyen hangot ami olykor félelmetes és nagyon zavaró mert elég hangos?!

Figyelt kérdés

így próbálom magamat felkelteni, majd újra visszaalszom, utána megint hallom, felkeltem magamat. Stb?!

ez miért van?bár rossz rublikába írtam a mondatomat de remélem így is kiigazodtok,Amúgy teljesen okés minden velem,nem avgyok klinikai eset:) csak nem értem ezeket a hangokat.


2011. nov. 10. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utolsó: igen a hipnagóg halucinációk pont akkortájt lépnek fel, mint ahogy a kérdező írta. Neked meg valószínűleg alvásparalízises élményed volt.
2011. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyesmi, félálomban hallom ahogy beszélnek a fejemben, általában olyan dolgokat, amit aznap hallottam. Mindig megijedek tőle, de aztán rájövök, hogy "ja, biztos mindjárt elalszom..." erre puff 3 másodperc múlva már csicsikálok. Szerintem ilyenkor az agyam elkezdi feldolgozni az aznapi infókat, de még félig tudatomnál vagyok, ezért hallom... Szerintem. De nem vagyok orvos :)
2011. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!