Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is írt face bookon egy...

Másnak is írt face bookon egy ügyvéd, miszerint ő a WATSON és társai Sarl CONSULTANTS, import és export Lome, Togo elhunyt tulajdonosának az örököse?

Figyelt kérdés

2011. nov. 3. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
itt az ideje, hogy töröld az üzenetet
2011. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, Csisztu Zsuzsának..
2011. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor más is kapott?
2011. nov. 3. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

ennyire nem lehetsz sík hülye

egyébként én nem kaptam, így most jobb?

2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Úgy körülbelül 1990 óta rendszeresen küldözgetnek hasonló tartalmú üzeneteket, miszerint az ember milliókat örökölt/nyert a lottón, és amint átutal pár százezret kezelési költség/ügyvédi meghatalmazás/akármi címén, már küldik is neki a nagy lóvét. Nem hiszem el, hogy a mai napig van olyan hülye, aki ezt elhiszi.
2011. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék, ez Csisztu esete, de hidd el, ugyanaz a bagázs áll az összes ilyen eset mögött. De felőlem nyugodtan bedőlhetsz te is, mit bánom én, ha hagyod magad palira venni, te pénzed ugrik ki a zsebedből, csak mert hiszékeny vagy:

[link]


Keress rá esetleg az "internetes csalók öröklés" kifejezésre...

2011. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!