Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam,hogy egy életnagyságú viktoriánus babaházban vagyok,ahol mindenki úgy van felöltözve mint a porcelánbabák,a haja is olyan tökéletes hullámos,és az egyik így felöltözött lány az ablakon keresztül lelőtt két szőke lányt. vér nem volt,csak azt láttam ahogyan a tökéletes elfehéredett hulláik lebegnek a kerti hatalmas szökőkút kristálytiszta vizében. a kert egyébként nagyon szép volt,és minden idilli a hullákat kivéve.
2011. nov. 16. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Porcelán: könnyek jegye.

Babajáték: csalódás.

Babaszoba: sok gyerek.

Lővészt látni: semmire sem jó.

Durranás: ijedtség.

Szőke leány: csalfaság.

Ablakot látni: a vád alól felmentenek. Holdtöltekor: nőknél szerelem.

Halott: rossz idő. Kerner szerint: a halott mindig időváltozást jegyez.

1799- es könyv szerint: halottat látni: áldás.

Régi magyar naptár szerint: Andráskor holtak: hosszú telet mutatnak.

Sápadt? arcot látni: harag.

Kert: Többnyire gyermekáldás. Minnél több virág a kertben, annál több vágyunk hervad el.

Kút? amelyből vastagon ömlik a víz: tűzvész.

Kút? tiszta vizzel: gazdagság.


Álmoskönyvből másoltam ki. A szökőkút nincs benne, kúttal, illetve a fehéret sem találtam sápadtal helyetesítettem. Ezekből mi az ami megvalósúl nem tudni.

Régi babonák. Nem vagyok hivatásos álomfejtő, ha álmodom valamit akkor a könyvben kiváncsiság képpen utána nézek.

2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!