Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hát én nem éppen hiszek abban...

Hát én nem éppen hiszek abban hogy az álmoknak jelentésük van stb. de most összezavarodtam (? )

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.

3-4 évvel ezelőtt álmodtam ezt utoljára viszont akkor mintha sűrűbben álmodtam volna. Most ez megint elő jött igazából semmi értelme mert ott kezdődik hogy nagymamáméktól elrohanok mert ilyen nem is tudom, de torz leginkább orkokra hasonlító de azoknál emberibb lények üldöztek itt egy furcsa dolog: hogy míg régebben egyedül most egyik haverom is ott futott mellettem. Egy nagyon hosszú(létező) utca következett (ez eddig itt játszódik a városunkban kb. úgy a 3-4 évvel ezelőtti kinézetével) mire az utca végére értem kivilágosodott de a haverom ekkor már nem tartott velem. az is fura volt de ez régebben is így volt hogy futás közben néha a lábam elkezdett felemelkedni így nagyon nehezen tudtam előre haladni. ekkor egy szűk sikátoros leginkább a tűzvész előtti Londonra (amiket hallottam róla) hasonlító helyen találtam magam és mindenféle jelzések voltak volt hogy emberek jelezték valahogyan merre menjek volt hogy falra festett dolgok és végül volt egy falfestés ahol egy 300 valamennyi volt kiírva és akkor bementem abba a számú házba amely oda ki volt írva ez egy kápolnára emlékeztető kis hely volt aminek a közepén feküdt egy halott (tök fehér volt az arca és be volt takarva valami lepedővel ott bent ült egy padon bal oldalt egy öregember aki valamit mondott de nem tudom mit ezután mintha megpróbáltam volna felkelteni azt a halottat. Ezután elkerültem (most ott volt a családom) egy ilyen szikla odúba vésett házba ahol az utóbbi öregember lakott ekkor valami történt nem tudom mi az öregember pánikba esett és elküldött egy alagútba ami egy hajóra vezetett és körülöttünk dúlt a háború azon a hajón találtam valami kis kör alakú kitüntetés szerű valamit(aminek később az álomban jelentősége lesz(nem az enyém volt). Ekkor egy nagyon tiszta és fura épületekkel tűzdelt városban kötöttünk ki ekkor láttam hogy ilyen ókori római katonák kisebb csapatokban járőröznek és a családomat hátrahagyva siettem elbújni előlük úgy értem eljutni valahova nem tudom hogy miért oda de egy tárgyalás szerűség volt 2-3 ember közt és én ekkor amikor kihallgattam őket, észre vettek odavittek és én akkor én az egyiknek odadobtam azt a kör szerű valamit amit találtam valószínűleg valami bűnét bizonyította mert nagyon döbbent arca volt majd apa felébresztett... :/ kész regényt írtam. :D


2011. nov. 19. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

> Hát én nem éppen hiszek abban hogy az álmoknak jelentésük van

Helyes! Mások is szoktak hülyeségeket álmodni, mégsem gondolkodnak rajta egész nap hogy mit jelenthet.

2011. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt szokták mondani, hogy a visszatérő álmok jelenthetnek valamit, de nekem már több álmom is volt amik visszatértek, többször is, de egyik sem történt meg velem se előtte, se utána.
2011. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem Deja Vou-m volt régebben nagyon sokszor.

Ami nagyon para volt. De már kb 1-2 éve megszűnt.

Nekem is szoktak hülye álmaim lenni.

Egy időben mindig különböző testrészeimet hagytam el, vagy összerakható voltam xD az öcsém sokat legózott akkoriban, biztos az agyamra ment =D

2011. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2011-12-04 22:55 az almok ha mar tenleg igaz szimbolikus jelentesuk van nem az fog megtortenni veled amit almodsz.

HeilNekem! neked meg ajanlom ha mar hiszel az ilyesmiben nezz meg 1 alomszotart a neten es keresd meg a szombolumokat pl halott stb es lasd meg h mit jelent,esetleg annak az oka is lehet,ha valami trauma ert gyerekkorodban,stb,ezt magadban kell megtalald,az elso reszere viszont azt mondanam h egy hosszu uton kell vegigmenned(ahoz g elerj valamit,vagy kimassz valami bajbol,elfelets vmit,stb)amiben egy szemely bizonyos utig segit,elkiser :) kb ennyit tudtam megallapitani, bocs h ilyen sokat elemezem,de pszihologus akarok lenni viszont ezekben a dolgokban elkezdtem hinni,mert a heten kivancsisagbol megneztem h mit jelent amit almondtam(egy tortat vagok vmi iskolaban) ami betegseget jelent es 38 fokos lazam volt tegnap...ma meg agyban fekszek laptoppal :p

2012. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!