Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy velem egyidős lány unokatesóm.egy osztályba járunk és az osztályban van egy barátnője aki lezbikus,ezt az uncsim szülei is tudják ezért azt mondták hogy ne barátkozzon vele,aztmondta jó de tovább barátkozik,az a gond hogy szerelmesek egymásba.folyton csókolóznak és molesztálják egymást.elmondjam a szüleinek?
2011. nov. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, inkább mondd a lánynak hogy jó lenne ha megbeszélné ezt a szüleivel
2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem szép dolog az árulkodás de ezt az ő helyükben én tudni szeretném. Legalább megbeszélni, elfogadni vagy valami.
2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elég kínos helyzet a te helyedben megmondanám!!
2011. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Milyen idős?

Ha 15-nél nem több, akkor lehet, csak próbálgatja. A tini lányok néha eljátszanak ilyen gondolattal, olykor pedig meg is valósítják. De pár hét vagy hónap után rájönnek, hogy nem az igazi. Szerintem várj, ne szólj senkinek sem. Ezzel annyit érsz el, hogy meggyűlöl, a szüleivel rosszban lesz, akik lehet, még a tanárnak és a másik lány szüleinek is beszélnek és végül mindenki mindenkire megharagszik és sértve lesz.


A leszbikusság ellen nem lehet tenni semmit sem, teljesen természetes. Nem cigizés, amiről le lehet szokni. Legfeljebb megtiltja magának az illető vagy épp más pl. a szülők, és nagyon rosszul fogja magát érezni. Szóval ez annyira természetes, mint a heteroszexualitás vagy a masztizás. Ez nem betegség. Ezt nem magamtól veszem : Elté-n volt egy szexuálpszichológus tanárom, nagyon jó fej. Ha lyan az uncsitesód, hogy lehet vele komolyan beszélni és úgy látod, hogy komolyan szerelmes a másik lányba, akkor felvetheted, hogy menjen el az iskolapszichlógushoz. Nyugi, senki nem tud róla, ő senkinek egy árva szót sem mond, még azt sem, hogy ki járt nála. Arról meg végképp nem szólhat egy mukkot sem, hogy mit mondtak neki. Lehet, ha beszélgetne vele egyet, akkor az uncsitesód tisztában lenne az érzéseivel. Össze lehet kavarodva, az meg sose jó.

2011. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi válaszaitokat
2011. nov. 12. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:
főleg az utolsó emberé-ét
2011. nov. 12. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!