Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már, hogy egy álmot...

Volt már, hogy egy álmot kétszer vagy többször álmodtatok meg?

Figyelt kérdés
Az első alkalom úgy 1 hónapja lehetett, a második négy napja volt. Mindkét alkalommal a személyek, a motívumok és a történések az elejétől a végéig megegyeztek. Ám tegnap éjjel minta "kiegészítettem" volna az álmom. A legutóbb kimaradt jelenetek is kiegészültek. Miért lehet ez?
2011. nov. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak visszatérő álmaim. Vannak dolgok, amik fontosabbak az embernek, nyilván ezekkel kapcsolatban többet álmodunk. Semmi egyéb oka nincs.
2011. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer előfordul. Van, ami teljesen ugyanaz, de van, amikor csak képek, helyzetek, érzések hasonlítanak. Többségében szeretem ezeket az álmokat. Nem azért, mert "hű, de vidámak" vagy jó dolgokról szólnak, hanem mert van egy bizonyos hangulatuk, ami tudom, hogy csak hozzám tartozik, és magamra ismerek bennük. Azt 100%-osan nem tudom megmondani, hogy miért lehet, de valószínűleg valami újból előjött az életed során, vagy ismét megemésztésre szorul.
2011. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy 3x is ugyanazt álmodtam. Másodjára kicsit több történt, és picit talán másképp is, és harmadjára más volt a közepétől kezdve. De már máskor is volt, hogy kétszer ugyanazt álmodtam. Nem sokszor, de megesett már. Van ilyen.
2011. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet nálam is. Sok ilyen álmom van, van, hogy egy héten belül 2x van, hogy egy év is már eltelt köztük. És a másik furcsa dologban is megegyezünk. Néha folytatódik az álmom és legközelebb már a hosszabbat álmodom meg újra vagy megint hosszabb lesz.

Ami még furcsább, hogy hiába jegyzem le az álmaimat ezeket az álmokat sosem sikerül, hiába a tudatos álmodás vagy kelés utáni mozdulatlanság.

2011. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor kicsi voltam a régi lakásunkban minden este ugyan az a rémálmom volt
2011. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyne. Van olyan, amire minden egyes álmomból, amire emlékszek, emlékszek.
2011. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. nov. 21. 18:28
 8/9 anonim válasza:
az ember nem emlékszik az álmára de ha visszatérő álom max. 6-szor megismétlődik az lehetséges hogy valóra válik
2011. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kisebb koromban szinte minden nap volt. és az álom folytatólagos volt. Első napon csak egy arc , a következőn már kettő és az álom folyton kiegészült míg 2 hónap múlva az egész abbamaradt és szinte el is felejtettem az egészet. De aztán 1. osztályos lettem és elmentünk kirándulni . Ott az osztálytársaim elkezdtek valamiért felém futni és deja vou az egész álom az eszembe jutott . Minden egyes részlet egyezett , még a fán lógó harisnya is!
2014. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!