Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok napról-napra...

Miért álmodok napról-napra nagyobb hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Pl. ma álmodtam azt hogy postás vagyok és egy nő megkér hogy hogy keressük meg a férjét erre valahogy vidékre kerülünk ott terem két kutya aztán elkezdünk futni de szembe találkozunk 4-5 öreg úrral aki a körmét vágta .Itt ébredtem fel am mit jelent ez?
2011. nov. 22. 19:50
 1/9 anonim válasza:

Ez semmi.én azt álmodtam,hogy smároltam dylan sprouse-vel...xD

Utána még nagyobb h.lyeség volt,azt ink le sem írom..xD

2011. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Ha a sárga macit választod, akkor visszamész aludni és azt fogod álmodni, hogy egy 18 éves lány vagy, aki Brad Prittel zuhanyozik. Mikor felébredsz nagyon friss leszel és olyan kanos akár egy menyét." Morfológus @ Helix Loaded kisebb átítással
2011. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma hajnalban nagyon durva álmom volt. Azt álmodtam, hogy alvás közben nyitva volt mellettem az ajtó a szobámban( mindig becsukom) és bejött rajta egy fekete macska, de, ekkorra ébren voltam, és úgy álmodtam, mintha tényleg megtörtént volna, az álmomban is önmagam voltam. A macska ráült pont a lábfejemre, aztán lerúgtam, nem kőkeményen, hanem csak lendítettem egyet rajta a lábammal. Egy darabig eltűnt, és meg egyszer ugyan ez. Ekkor felébredtem, nem volt, konkrétan rossz álom, de mégis úgy le voltam izzadva mikor felkeltem, hogy csak na, és marhára félelemérzetem volt, pedig, nem vagyok olyan nagyon félős a rossz álmoktól!
2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja! A macskáktól sem félek
2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én álmodtam sokkal rosszabbat is de azokat már elfelejtettem de az nap nagyon fura volt az egésznap
2011. nov. 22. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy azért, mert sok stressz ért, vagy azért, mert nagyon elfáradsz a nap végére és nem tudod rendesen kipihenni magad. ennek semmi természetfeletti eredete nincs, szimpla biológia.
2011. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OOOká köszi:)
2011. nov. 22. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap azt álmodtam,hogy egy csont üres bevásárlóközpontban vagyok,bemegyek a WC-re,és valaki egyik haveromat fojtotta bele a pisibe.Felém fordult és azt mondta,most én következem,kirohantam,de akkor már zsúfolt volt a bevásárlóközpont,és nem volt rajtam ruha.xD
2011. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
durva
2011. nov. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!