Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy minden este...

Normális, hogy minden este hülyeségeket álmodok? Ez is hormonhatás? 22 hetes km

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, de én is gyagyaságokat álmodom. Szerintem ez nem probléma. Majd elmúlik.
2010. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is 22 hetes kismama vagyok, és hát sokszor én is nagyon hülyeségeket álmodok. Talán tényleg csak a hormonok.
2010. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35hetes vagyok és pl az elmult éjszaka patkányokkal álmodttam szörnyü éjszakám volt!:( mégha a szüléssel kapcsolatos lenne azt még meg érteném de ez durva!
2010. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hello

egy pohár forró kakaó csodákra képes lefekvés előtt, nekem is voltak a 20.hét után rémálmaim, de ez segített :)

2010. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi Mindenkinek!

mostanában elég sokat játszom a gépen (king.com: kirakó, puzzle, semmi lövöldözős!!!!) és a párom azt mondja, hogy biztos a sok játék miatt!!

de most már legalább meg tudom győzni!

:)

2010. febr. 2. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!én 36 hhetes kismama vagyok,de még most is álmodom össze- vissza,a vége fele meg egyre többször fogsz készülj fel rá.jó babavárást
2010. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 34+2 hetes vagyk,már az elejétől rosszul alszom,és szinte minden éjjel álmodom,sokszor sírva is ébredek,vagy nyögök álmomban(hogy a férjem se aludjon jól:/).és ez idővel csak rosszabb,gondolom a baba miatt nem alszunk olyan mélyen,és ezért álmodunk hülyeségeket...ne aggódj,ha meglesz a bébi,ennyit se fogunk:)
2010. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!