Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvegyem a cumit? Hogy fog...

Elvegyem a cumit? Hogy fog nélküle aludni? 2éves kisfiammal még mindig rémálom minden éjszaka, mert őfensége nem hajlandó megkeresni a szájából kiesett cumit, egyből nagyon sír, sőt vísít.

Figyelt kérdés

szóval sokszor kelek én is, de szerintem ő se alussza ki magát ennyi ébredéssel.d.e. 10kor már ásítozik.hogy csináljam ?volt cumi,nincs cumi?ezt fokozatosan úgyse lehet gondolom.mennyi ideig fog neki hiányozni?napközben már nem cumizik 1éve.csak alvásnál.

aki hasonló cipőben járt, hogy csinálta?


2010. dec. 22. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ha van kályhátok, dobáljatok bele ezt-azt. És kérdezd meg, bedobjuk -e a cumit, ha már belelkesedett!

Aztán meg majd magára vethet. Te se alszol cumival, mégis alszol. Neki is menni fog, majd mindig mondod, hoyg ő már nagyfiú, nem kell neki. Négy-öt nap megszokja.

Nagyobb rémálom már úgysem lesz, mint ami most van. Még egy hét visítás, aztán alszik szépen, nem keresi, elfelejti.

2010. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt cumi, nincs cumi!

Sajnos néha drasztikusan kell. Sajnos anyukámék velem nem voltak drasztikusak, két nap után megsajnáltak és visszakaptam. A fogszabályozás előtt a pókot is ki tudtam volna harapni a sarokból.

Én a lányomtól elvetem egyenként az összeset (a fél család a MAMba dolgozik. Van egy rahedli cumink gondosan elrejtve)

Most három éves de két éves kora óta nem cuclizik. Nálunk beletartott jó két hétbe mire elaludt rendesen, mert nagyon akaratos. Végignyavajogta az egész családnak, hogy elszöktek a cumik, hozzanak neki újat!

Anyám már meg is igényelte a csomagot, de rászóltam, hogy ne, mert leszokunk!

2010. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, mondjátok ezt neki: a cumira szüksége van egy másik kisgyereknek, aki most született (a fantáziára van bízva, kinek), ezért el kell neki küldeni postán. Te már nagy vagy, neki nagyobb szüksége van rá.

Így hátha megérti, hogy a cuminak búcsút kell mondjon.

2010. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még egy dologtól tarok, nappal direkt csikorgatja a gogait, nagyon hangosan, most lehet cumi nélkül már éjjel is fogja :(
2010. dec. 22. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hete szokott le a cumiról a 2 éves kisfiunk.Nálunk az volt a gond, hogy mindig elveszett.Egyszer begorombultam és nem kerestem meg a cumiját, illetve kerestem, de nem találtam.Aztán szépen elaludt anélkül.Másnap megtalálta az egyiket, majd két nappal később a másikat, elkértem tőle és hisztizett egy picit és odaadta.Azóta nem keresi, viszont lényegesen hisztisebb, mint előtte és folyton nyalókázni akar, hogy legyen valami a szájába.Nem bánom, hogy leszokott róla, mert nekünk mindig a szájába lógott és büszke voltam rá, hogy ilyen könnyedén leszokott róla.
2010. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!