Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok nagyon sokszor...

Miért álmodok nagyon sokszor egy kislánnyal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 11:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány..:D
2011. dec. 10. 12:03
 2/15 anonim ***** válasza:
akkor az a leendő gyereked lesz.vagy valaki a múltból.de mit álmodsz vele?
2011. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
leendő gyereked....beszarás:D
2011. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ismered? Esetleg csak ismerős valahonnan a kislány? Ha pl nagy tömegben ő az aki sokat rohangál vagy akire nagyon "felfigyelsz" akkor megfog halni(nem biztos, nekem mamám mondta..XD) ha egyedül van és csak róla az nem tudom mit jelent. Nem tudom ezekben mennyire hiszel, nekem mamám pl álmodott az utcánkban lévőről és mondta, hogy sokan voltak az álmában, de valahogy csak rá tudott koncentrálni és csak az volt aki egyfolytában csinált valamit, a többiek beszélgettek az meg járkált stb stb, 2 hónapra rá meghalt és vannak álomfejtő könyveink, hát egyikben sem ugyanaz volt..de az egyikbe volt, hogy halált jelenthet. De mit álmodsz vele? Meséld el, ebből nem jön le sok. (bocsánat ha nem hasznosat mondtam, én csak erről hallottam..)
2011. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mielőtt lefekszel, tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért fontos ez a kislány, mit kell tudnom róla vagy, amire kíváncsi vagy. Valóban legyen fontos, amit kérdezel, őszintén. Magadat nem tudod becsapni.:)


Kérd, hogy reggelre mikorra felébredsz tudd a választ.


A helyzet az, hogy csak Te tudod a pontos választ.

Mások segíthetnek, persze. Csak Te tudod eldönteni, hogy a válasz pontos-e.:)


Aggódnod nincs miért. Időben megtudod a választ. Valszeg valamilyen jelentős esemény az életedben, amire már próbálsz felkészülni belül. Valami igazán komoly feladat. Könnyen lehet, hogy főleg, nagyrészt ezért jöttél.

Csak találgatok, a választ csak Te tudod.:)

2011. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

lány: a vágyaink megváltoznak

Fiatal lány: vidám társaság

fehér ruhás: boldogság

nevető: kigúnyolnak

síró:gyermekáldás

házimunkát végez: esküvő


forrás: Hanns Kurth - Mit jelentenek az álmok, 1991es kiadás

2011. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

egyszer azt álmodtam, hogy odament egy férfihez és mondta neki, hogy 'Apaa' és a férfi pedig megkérdezte hogy 'ki vagy te?' és a kislány sírva fakadt és kiszaladt..


meg egyszer, hogy a szüleivel ment kutyát venni és vett egy fehér kutyát(menhelyről) ..


a többire már annyira nem emlékszem..elég furcsa


egyébként köszönöm az eddigi válaszokat..:)

2011. dec. 13. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a lány nem Te voltál?

:)

2011. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet elraboltak az UFO-k, beszélj 404-el!
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Láttad mostanában a KÖR című filmet? Esetleg az Átok című filmet?!
2011. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!