Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha romos házzal...

Mit jelent ha romos házzal álmodok?

Figyelt kérdés

Romos volt a ház, hűvös és sötét volt. Féltem és menekültem.

Annyira emlékszem még hogy valaki megerőszakolt egy bokorban.. Sötét volt nagyon.. Mit jelent ez? Nem találok rá neten.


2011. dec. 2. 21:37
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
62%
Ha nem találod a neten, akkor talán semmit nem jelent. Nem mintha a többi álom jelentene valamit...
2011. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy igazad van, de érdekelne hogy ha van jelentése, akkor mi is az.. De köszi hogy írtál
2011. dec. 2. 22:16
 3/6 anonim válasza:
45%
hát ahogy elolvastam kirázott a hideg... mind1, nagy valószínűséggel félsz valami(K)/valaki(K)től és ez okozza az álmodban mgjelentket... hm én nem vagyok valami nagy szakértő csak ha logikusan gondolkozunk akkor erre jutunk... ha nem ez volt az egyszeri alkalom h ilyeneket álmodsz nézz szembe a félelmddel ha cdak most akkor rosszat ttél ;) :)
2011. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

én is álmodtam romos házakról,de én csak eltévedtem,mert az erdő és a házak egybe voltak :D

szerintem azt jelenti,hogy háború közeleg,és nem bízhatsz meg senkiben :S vagy egy áruló van a közeledben.

2011. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, igen amit írtok van benne valami.. Óvatosnak kell lennem.. :(

Ijesztő volt nagyon féltem....

2011. dec. 2. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Az álombeli ház épület általában saját magadat jelenti. Ha romos volt, akkor valószínűleg valami nincs rendben.


De persze az is lehet, hogy sok ilyesmi filmet néztél. :)

2011. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!