Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. évekigig volt egy kapcsolatom egy fiúval, nagyon közel kerültünk egymáshoz, egy napon azonban ketté váltak útjaink...! Ahogy utazom az Iskolába reggelente össze futok vele buszon és vonaton is...! A mostani barátom féltékeny a volt barátomra pedig nincs oka rá ! Amikor a barátommal vagyok néha a régi barátomról kérdezget és már annyira teli van a fejem az ő nevével..hogy a mult éjjel azt álmodtam hogy szorosan át öleltem a volt barátomat ő is engem..éreztem ahogyan meg nyugszok a karjában..titokban történt az ölelés mert álmomban is tudtam hogy ezt nem szabadna hiszen van nekem a barátom,és egy csók is el csattant..aztán fel ébredtem,azt gondotam hogy ezek az álmok, mert amúg amúgy sűrűn álmodok vle ,azért vannak mert a mostani barátom túl sokat emlegeti, még fűznek hozzá gondolatok...nagyon kis érzések de az normális szerintem olyan sok idő után,most is meg ölelném meg minden, de nem azért mert szeretem hanem mert én még barátként tekintek rá !
2011. dec. 10. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Bocsi az offot nekem is volt ilyen álmom h más fiúval csókolóztam pedig van barátom akit nagyon szeretek :\
2011. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!