Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam "démonkutyával"...

Miért álmodtam "démonkutyával"? Van jelentése vagy csak a fantáziám nagy?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám. És álmomban valahogy hozott egy démon-kutyát, ami fekete volt és bozontos,de a szeme vörös volt és izzott, és tiszta agresszív volt. Az utcánkban egy csomó embert széttépett, meg megölt és senki nem tehetett semmit, mert az én kutyám és nem mertek hozzámenni, mert aki megpróbálta megölni az meghalt, és mondták hogy pusztítsam el vagy felkötnek..és utána olyan volt, hogy bent voltunk a szobában én, anyukám, a saját kutyám meg ez a démondög, és mondom kimegyek csinálok egy szendvicset. erre hallom hogy anya ordít, meg nagy vérengzős hangok és amikor bementem akkor minden tiszta vér, a kutyám és anyukám széttépve, és a démon kutya ül és néz és megindul felém (ekkor felkeltem).

nem néztem tv-t már vagy 3 napja, nem ittam, nem drogoztam..egy könyvet olvastam de abban semmi hasonló sincs, arról szól, hogy egy nő meg egy hapsi összeismerkednek és akkor romantika és összejönnek:D

valaki tipp? ennyire élénk lenne a fantáziám?:D


2011. dec. 13. 13:51
 1/5 anonim válasza:
Ne zabálj lefekvés előtt.
2011. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem volt erőm elolvasni, de szerintem nagyon élénk a fantáziád, igen
2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lex19 válasza:

Üdv!


Az a lény az álmodban egy átlagosnál nagyobb méretű csapzott szőrű kutyára hasonlított?

Mert ilyet már én is álmodtam de évekkel ezelőtt viszont most is úgy emlékszek rá mintha 1 perce történt volna és azóta különös megmagyarázhatatlan dolgok is történnek körülöttem.

2012. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kagome96 válasza:

kis infó ^^:

Pokolkutyák


A pokolkutyák (más néven pokolfajzatok, démoni pitbullok) olyan természetfeletti lények, melyek egy démon üzletkötésének végrehajtói: a démon üzletet köt egy emberrel, cserébe annak lelkét bizonyos idő múlva a pokolkutyák az alku szerint Pokolra "szállítják".


Eme teremtmények az alku beteljesedése közeledtével egyre többször jelennek meg az illető álmában, amikor pedig a határidő lejár, a kutyák -amiket csak áldozatuk lát- szétmarcangolják az üzletkötő felet, lelkét a Pokolra juttatják.


Végezni velük nem lehet, feltartani csak egyfajta gyógynövénnyel lehet őket, leállítani pedig csupán úgy, ha gazdájuk visszahívja őket, vagyis a szerződés felbomlik.


A pokolkutyának a görög mitologiában Hádész háromfejű kutyáját, kerberoszt tartották.

2012. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta nem álmodtam ilyet szerencsére, szerintem valamit mégiscsak nézhettem, bár csak inuyashát, az első részeket, de kitudja a lelkemnek mi volt félelmetes és beleszőtte az álmomba:-D
2012. dec. 15. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!