Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma este valahogy rájöttem...

Ma este valahogy rájöttem hogy álmodok, és utána azt éreztem, hogy húz le valami az ágyról és nyúlok szét, aztán pedig hirtelen be állt az alvásparalízis és nem tudtam megmozdulni?

Figyelt kérdés

Amikor éreztem,hogy jövök le az ágyról kapálóztam össze vissza és vissza akartam menni,de aztán rögtön meg se tudtam mozdulni:SSS


Ez mi volt???


2011. márc. 10. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy félre sikerült testen kívüli élmény volt.
2011. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petya14 válasza:
ige ez egy testen kívüli élmény lett volna ha eléggé el merültél volna ön magadban. de lehet hogy nem emlékeztél volna rá mivel amikor alszuni is egy testen kívüli élményünk van csak nem emlékezünk semmire.De vannak olyanok is amire teljes mértékben emlékezel és a magad ura vagy ez az állapot tanulható de kell pár hónap/év
2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem máskor zárd be apádat a szobába és ne adj több szivart a kutyádnak és lehet megjavul =)
2011. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!