Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyeneket?...

Miért álmodom ilyeneket? Megrémít! :S

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most éjszaka 2 rémálmom is volt. Az egyikben az volt, hogy rengeteg(több 100) kígyó volt a szobámban... Bár ez inkább furcsa volt, mint ijesztő.

De a másik viszont annál inkább. Először annak is volt egy furcsa bevezetője, de az annyira nem lényeges. A fontos az ami utána történt. Az iskolaudvarban voltam és egy ismerős srác szólt, hogy "Ági, szerintem menj el, itt van Norbi!". Arra nememlékszem, hogy abban a pillanatban tudtam-e, hogy ki az a Norbi, de azután megláttam bejönni a kapun. És akkor eszembe jutottak a vele kapcsolatos régi emlékeim.(Sokszor álmodtam már vele, de soha nem volt még olyan, hogy ébren is vissza tudnék emlékezni arra, ami álmomban történt velem, de az álmaim emlékére emlékeztem az álmomban... Gondolom, hogy ez kicsit érthetetlen, ha van kérdésetek ezzel kapcsolatban, akkor nyugodtan tegyétek fel...) Odajött és mondta, hogy "Szia Ági, rég találkoztunk"(ezt fenyegető hangon mondta). Nem szívesen írnám le részletesen a történteket, elég annyi, hogy ott, mindenki előtt megerőszakolt és senki nem tett semmit, azért (gondolom) mert mindenki félt tőle... De voltak ott tanárok és rengeteg erős fiú...meg minden.:S És ezután szólalt meg az ébresztő órám.....


Ez egy nagyon furcsa, de visszatérő(Ezt abból tudom, hogy amikor reggel felébredtem akkor rémlett hogy szerintem ilyet már álmodtam... 100% hogy nem ez az első eset, de szerintem ritkán álmodok ilyet.)


Lehetséges, hogy a rémálmaim azért vannak mert bizonyos emberektől tegnap meg akartam kérdezni egy nagyon fontos dolgot, de végül nem tettem meg?


12/L


Ági


2011. dec. 21. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor alszol, a napközben történt eseményeket dolgozza fel az agyad:))
2011. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, a felnőtté válás küszöbén (biológiailag), a hormonok nem hagynak nyugodni se éjjel, se nappal. Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, ilyen, vagy hasonló, ha odafigyelsz kivel mikor mit csinálsz, sosem fog veled megtörténni. Ne aggódj, fogd fel egy fura rémálomként. Nekem is voltak 12 évesen hasonló rémálmaim, amelyekben esetleg megerőszakoltak, vagy ilyesmi, de ez leginkább a változó hormonháztartás, menstruáció beindulása, meg hasonlók miatt volt, na meg mert nyomta valami a lelkem. Ha nyugodt voltam, akkor nagyon is szép álmaim voltak :)


Tehát ne aggódj, ne rágódj rajta sokat!


Szép álmokat! :)

2011. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2

és akkor a sok kígyó mit szimbolizált?:D

2011. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. régen többsözr álmodtam pókokkal vagy krokodilokkal, cápákkal... a pókoktól rettegek, a másik kettőt tisztes távból, de szeretem, csodálom. Mit szimbolizáltak? Fogalmam sincs... nincs minden álomnak jelentése :) Belemagyarázhatsz pikáns tartalmat, félelmet, vagy amit csak akarsz, mind megállja a helyét :)
2011. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!