Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz lépés lenne, ha? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lépés lenne, ha? . Többi lent.

Figyelt kérdés

hello, a barátnőmmel több mint 3 hónapja vagyunk együtt.

rossz lépés lenne,ha kérdezősködnék az ex pasija után?hogy miért nem ment nekik,ki hagyott kit ott,miért,stb?(kb1hónapot ha jártak.)

bnőm 15/L


2010. ápr. 12. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna, ha a pasim az exeim után érdeklődne, de én sajna nem ismerem a barátnődet és a természetét sem. így látatlanban és ismeretlenül kicsit nehéz megmondani mit szólna hozzá -.-'
2010. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, sőt! Ezzel is egy kicsit jobban megismeritek egymást.

Viszont, ha ő még nem akar beszélni róla, akkor várj, amíg magától fog.

2010. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem,csak én féltékeny típus vagyok,bár ő nem az a bulizós,pasizós csajszi,épp a nyugis fajtából van.csak hát 50km van köztünk,és hétvégente talizunk.15 éves,kicsit gyerekes,meg ilyenek,de lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni.csak nem szeretném ha gond lenne,ha kérdezősködnék.én is igy gondoltam,h ezzel még jobban megismerhetnénk egymást ilyen téren.


várom további válaszaitokat.

2010. ápr. 12. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezz tőle ilyet, csak ha ő hozza szóba. Neked sem kéne összehasonlítanod magad az exeivel, inkább örülj h 3 hónapja együtt vagytok
2010. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan, de ha látod, hogy nem sívesen beszél róla vagy tereli a szót, akkor ne erőltesd. Van aki nem szeret az exről beszélni.
2010. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!