Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy az álmotokban tudtátok igazából, hogy álmodtok, és irányítottátok azt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt,és beszélgettem egyik haverral,már nem tudom mit,és megpróbáltam szétverni:D Persze csak hülyeségből,hogy na mi fog történni.Elkezdtem pofozni,kettő pofon után eltűnt és felébredtem :D
2012. jan. 11. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan, hogy álmomban valami furcsát láttam és akkor jött a felismerés, hogy ez hülyeség és csak álmodok. Akkor egy fekete, üres térbe kerültem és amire gondoltam az meg is történt álmomban. Nagyon jó volt, bármit megtehettem, csak sajnos nem tartott sokáig, legalábbis így éreztem akkor.
2012. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ritkán van hogy nem tudom irányítani
2012. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű irányítani, és ha elképzelsz egy személyt/tárgyat, vagy bármit az tökéletesen kivetítődik az álomba. Ennyire elraktározza a tudatalatti az információkat, minden kis apró részlettel. Egyébként nehéz megtartani azt a tudatos állapotot, tehát nem nagyon szokott sokáig tartani. Gyakorolni kell, és menni fog.
2012. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a féltudatos álom. A tudatos álom tanulható képesség, rengeteg módszer van az elérésére és igen csak szórakoztató tud lenni. Itt van egy magyar és egy angol oldal: www.tudatos-alom.hu

www.dreamviews.com

2012. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan hogy valakivel beszélgettem. De egyszercsak észre vettem hogy nem is ismerem és azt mondtam biztos álmodok. Innentől azt csináltam amit akartam. Felpofoztam egy hülye gyereket , földkörüli utazásra indultam persze ingyen XD v.mint eltüntettem orbánt meg a többit és jó volt magyarország. Ezt mind 2 perc alatt csináltam kb mert utána felébredtem:((((
2012. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szokott lenni hogyha rosszat álmodok akkor fel tudom magam ébreszteni, de ez elég fura :)
2012. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
14:02 olyat néha én is tudok. Azt viszont nem szeretem mikor azt álmodom hogy elesek akkor hirtelen felébredek és összerándulok. Az olyan rossz érzés.
2012. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:D
2012. jan. 11. 20:37
 9/17 a800 válasza:
Nekem kiskoromban egy ideig volt olyan, hogy ha rosszat álmodtam, álmomban rájöttem, hogy alszom és felébresztettem magam. Próbáltam folyamatosan kinyitni a szemem és sikerült mindig.
2012. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 adamkak válasza:
én nekem kis koromban legtöbször hetente vagy ötször most már csak heti egyszer.Én is tudok olyat hogy fölébresztem magam ilyet elöször abban az álmomban tudtam amikor a Shrekből üldözött sárkány a lásban.
2012. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!