Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet megálmodtam? Kismama...

Lehet megálmodtam? Kismama vagyok, álmodtam az éjjel, egy papírra felírta egy ember, megszületett: kislány.

Figyelt kérdés
Valahol hallottam ,megálmodták már többen is, a gyermekük nemét..Vagy pont az ellenkezője válik be ...?
2012. jan. 11. 09:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat...igen, tudom 50% az esélyem mindegyik nemre...Meg nem is vagyok függő,hogy ezeken agonizáljak.Csupán azért kérdeztem ,aki ebben a témában jártas,mi a tapasztalata....
2012. jan. 11. 11:41
 12/26 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy ebben a témában jártas de ha szeretnéd kikereshetem neked, csak küldj privit. van egy ilyen álmos könyvem... az álmok egyébként az agyunk pihenése és általában a napi eseményeket dolgozza fel. biztos sokat gondoltál a bácskára ezért álmodtál vele... ez meg a tudományos magyarázat volt
2012. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
köszi...igen,lehet igazad van :-)
2012. jan. 11. 15:31
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Asszem egy jó régen élt pszichológus Leslie M Lecron meg volt róla győződve, hogy hipnózisban az anyák képesek megmondani a magzatuk nemét, mivel tudatalattijuk tudja. Az álom meg ugye a tudatalatti birodalma. Azóta szerintem nem foglalkoztak ezzel a kérdéssel komolyabban.
2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon örültem előttem szólónak sorainak, nekem érdekes amit írtál...ezt én még nem hallottam...lehet utánaolvasok...Köszi!
2012. jan. 21. 18:26
 16/26 anonim ***** válasza:
Az én párom pontosan megálmodta még azt is, hogyan fog kinézni és bejött. Szőke, kék szemű kisfiúról álmodott és úgy lett, pedig én barna hajú, zöld szemű vagyok, a párom pedig szőke, kék szemű, szóval bármilyen lehetett volna.
2012. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hajrá, még beválik.
2012. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Sokan kinevetnek és nem hisznek nekem, de vannak dolgok amit előre megérzek. Nem tudatosan, csak úgy egyszerűen beugrik egy érzés, egy gondolat, amit nem tudok kiverni a fejemből. kb. félidőtől tudtam, hogy fiam születik, majd megéreztem hogy a második gyermekem lány lesz (akkoriban még nem volt ultrahang)

Amikor meg a fiamék bejelentették, hogy babát várnak egyre csak az járt az eszembe, hogy nem csak 1 baba van. Aztán egy fiúcska körül jártak a gondolataim. kb 7 hónap múlva megszülettek az iker unokáim. 1 fiú 1 lány. Érdekes, hogy a kislánnyal semmi megérzésem nem volt csak annyi, hogy a fiú nincs egyedül.

2012. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen,van ilyen utolsó amit írtál.Anyósom is hasonló rezgésen van akkor mint te! Nekem már a bemutatkozásom után azt hajtogatta ikreim lesznek a fiával! Na gondoltam !...hagyjuk...és lagzi,dínom-dánom: ikreink lettek-holott én erre hajlamos nem voltam, soha életemben fel se merült még a gondolat se bennem! A mama álmai szépen sorban bejönnek a családban mindenkinek , és a megérzései egyenesen csalhatatlanok !!! Én még ilyet nem hallottam!

Mondom is neki sokszor :-)

2012. febr. 15. 14:19
 20/26 A kérdező kommentje:

Hi-hi...kétszer álmodtam már kisfiúval a lányos álmom óta..

Na! Anyu mondta,szavam se lehet..csak a babáról álmodok.

Pedig régen sosem voltam ennyire álmodós!

2012. febr. 18. 05:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!