Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél akkor, ha randid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél akkor, ha randid lenne egy lánnyal, és éppen moziba mennétek, de a film amit megnéztek korhatáros, viszont a kislány még fiatal, és nem engedné be a beléptető ember a vetítésre?

Figyelt kérdés

A) Elhagynátok a mozit, és keresnétek valami másik helyet.

B) Megpróbálnád valahogy rábeszélni az emberkét, hogy engedje be.

C) Lefizetnéd a beléptetőt.

D) Bemennél a kislány nélkül a filmre.

E) Valami más. (Írd le. :)


2010. jún. 26. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha randi lenne akkor alapvetően az A).
2010. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Te pedofil vagy?
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyértelműen e) tömegmészárlás
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nem lehet normális válaszokat adni rá... -_- Jó, azt megértem, hogy az értelmetlen kérdésekre vicces hülyeséget írni, de ez szerintem igenis elgondolkoztató kérdés, és kínos szituáció lenne. Mellesleg lány vagyok.
2010. jún. 26. 22:20
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem nézek korhatáros filmeket. Illetve most már nézek, de amíg nem voltam nagykorú, nem néztem, mert nyilván oka van annak, hogy rátették a korhatárt.
2010. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
mi ezen az elgondolkoztató? már miért lenne kínos? ha kifizettem a jegyet, nyilván bemennék, legalább több pattogatott kukorica jutna. nonszensz kérdés.
2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szóval te egy pedofil lezbi vagy?
2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mert ugye lehet úgy értelmezni hogy te mész randizni egy "kislánnyal"-->pedofil és mivel te is lány vagy(18+) -->pedofil lezbi.


Vagy ez az egész egy felvetés amiben nem te vagy a szereplő?

Viszont akkor is van egy pedofil a történetben:D

2010. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
én azért nem írtam normális kommentet mert el se olvastam a kérdést, de ha elolvastam volna akkor se írtam volna normálisat...
2010. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egy beléptetőnek kötelessége elkérnie a személyigazolványt/diákigazolványt a fiatalnak tűnő személytől, és ha tényleg fiatal, nem beengedni, sőt, példát is tudok mondani. És hogy esne szegény lánynak, ha bemennél nélküle..
2010. jún. 26. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!