Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatosan tudok alvásparalízis...

Tudatosan tudok alvásparalízist előidézni?

Figyelt kérdés
Tehát, azt a fajtáját, amikor kilépek a testemből?
2012. jan. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Az alvási paralízis rendellenesség. A testelhagyásos meditáció egy gyakorlat amivel DMT kibocsátásra készteted a tobozmirigyed(zakkantaknak 3. szem) és így eljutsz az LSD csatamezőkre, csak durvább, viszont irányított és azt hiszed , hogy lebegsz a tested fölött meg mászkálsz.


Nagy meditációs gyakorlat és tudás kell hozzá.

2012. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen pontosan ez történik, csak az valóság mert egyszeüren az, túl összetett:D

ha meditálsz lefekvés elött 1 órát akkor könnyebben lesz paralizis, de egyébként a paralizis nagyon ritka, nekem is csak 2-3 havonta van max.

2012. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor most alvásparalízis közben tényleg mászkálok a testem fölött vagy csak azt hiszem? Mert olvastam valahol, hogy tegyünk egy szöveget az ágy mellé, de ne olvassuk el és ha éjjel kilépünk a testünkből és elolvassuk akkor megjegyezzük azt, és emlékezni fogunk rá, akkor is, ha ébren leszünk.

?


Amúgy meg mitől függ, hogy valaki "szörnyeket" lát vagy a teste fölött lebeg?

2012. jan. 17. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ohh oké elmondom, úgylátszik jártál már ott. :)

A valódi asztrálvilágba lépsz ki, hogy melyik fokozatán az tőled függ. A legmagasabb kifejezhetetlenül szép, a legalacsonyabb kifejezhetetlenül rossz, ronda, rémisztő.

A tudatodtól, erkölcsödtől függ melyikre toppansz be.

Amikor fekszel, amerre vagy fordulva, arra tudsz nézni ha kinyitod a szemed, egyébként nem tudsz mozogni, kivéve ha különböző gyakorlatokat használsz.

Úgy tünik az egész, mintha tudnál mozogni, de nem tudsz, csak fokozatosan tanulod meg sok paralizis alatt, egy idő után azt tapasztalod feltudsz ülni, és legutoljára a fejedet tanulod meg mozgatni, sose tudod elforditani a másik irányba, nem tudod "látni" a szoba túloldalát.

Én a legfelsőbb síkon mászkáltam alvásparalizis alatt, nem találkoztam senkivel, de végre amikor el tudtam forditani a fejem, és megláttam a szoba másik oldalát továbbá kimentem a másik szobába és a teraszra is. Nyár volt, most tél van, voltak nem létező bútorok és minden állati szép és otthonos volt és ragyogott így tömören.

Mennybéli otthonra hasonlitott, tiszta nyugalmas volt.

Az alvásparalizisnek több elönye is van:

100%-osan látod az anyagot, tudatosan, tudsz élénken vizsgálódni és mindenre emlékszel amikor felkelsz

Az nem álom, akivel ott találkozol, az valódi lény, egy párhuzamos valóságba kerültél, ha rokonnal találkozol alvásparalizisben (nem álomban) az angyal, azok alakot tudnak változtatni

Alvásparalizis a mélyebb önvalónk hatására válik, amikor elalszunk, de még mielött elkezdnénk álmodni, felkelünk a valódi asztrális világban, arra csupán fátyolként telepednek az álmok.

Egy nagyobb gondolat, komoly félelem, a jó és rossz gondolatok (ha vannak az emberben) azok arra törekszenek, hogy valóra váljanak azon a síkon, ezért rengeteg rettenet van onnan, és tudatosan nem lehet odamenni, a világ elrendezése is a személy gondolataitól fog függeni.

2012. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
hidd el nem olyan jó az alvásparalízist átélni.
2012. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit nem tudtok arról a világról.
2018. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!