Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek van abszolút durva rémálma?

Kinek van abszolút durva rémálma?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Marcus Fenixnek
2012. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvágtam a mellkasomat, kitéptem a szívemet, ott dobogott a lábam előtt a konyhakövön, belerúgtam, kimentem szólni a férjemnek, hogy hívjon orvost, azt kérdezte, hogy mi a baj, én megmutattam neki az üres mellkasomat. Nem nézek horrorfilmet, nem olvasok rémregényeket, nem vagyok mai csirke, és nem ez volt a legdurvább álmom, ez a szelídebbek közül volt.
2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
85%
Ezoterikusok vezették a világot. Fel is riadtam, pedig azt ritkán szoktam, csupa izzadság volt az ágynemű is.
2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:

Mentem egy sötét utcában és egy denevérszerű pokoli lény üldözni kezdett. Futottam, de repült utánam, nem tudtam lerázni.

Másik alkalommal egy tyúkólban egy 7 év körüli kislány szellemével találkoztam. Felingerelt nagyon, üldözni kezdtem és üvöltöztem neki hogy távozzon azonnal, ez nem az ő világa, ez az élőké.

2012. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen nagyon durvákra nem emlékszem. Volt egy idő amikor gyakran álmodtam rosszakat. Ez olyan 7-10 éves korom körül lehetett.

Nekem inkább kellemetlen álmaim voltak... Többek a között a leggyakoribb a "zuhanós" téma volt... :D ezt kb~ mindenki ismeri :) idővel megtanultam tudatosan kezelni az ébredés ezen módját.

2012. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!