Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez lehetséges? (légyszives...

Ez lehetséges? (légyszives csak akkaor írjatok, ha komoly választ tudtok adni. Köszönöm! )

Figyelt kérdés
Az első alkalommal sikerült megmozdítani a PSI-kereket.Nem tudom,hogy ez tényleg sikerült-e,vagy csak ahogy levegőt vettem úgy mozdult-e el.
2011. jún. 15. 19:54
 1/10 Ludens ***** válasza:
83%

Tisztelt Kérdező!


A többek között PSI keréknek (másnéven kicsit más formában Egely-kerék) nevezett "mérő" eszköz bizonyítottan a levegő nagyon apró változásait "mikroszelek" jelenlétét méri. Tehát minden valószínűséggel lehetséges hogy a kerék megmozdult amennyiben nem volt légüres térben vákumban.


[link]

2011. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt elszúrtad kérdezö :D
2011. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A PSI-kereket szanaszét szedték a fizikusok. Valószínűleg a levegő mozdította meg
2011. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tedd egy üvegtál alá vagy zárj be minden ablakot és úgy próbáld meg.
2011. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az üvegtál alatt nem lesz semmi szerinted?
2011. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és előttem szólók.


Az egyetlen bökkenő ezzel amikroszelesz elmélettel hogy bármelyik iránybe atetszőlegesen e lehet fordítani a kereket.


Nekem is többször sikerül. Sőt próbálkoztam olyanna is hoy direkt elforgattam az egyik irányba és ellen próbáltam hatni rá. Tehát megállítani utána pedig a másik irányba forgatni.


És mit ad isten ez is sikerült.


Mértem időt is hogy megforgattam hagytam hogy magától megálljon. Majd megint megforgattam kb ugyan akkora erővel és akadályoztam a mozgását akarattal. A két idő között több másodperc néha sokkal több is volt.


Tehát lehet mondani hogy mikroszelek meg hőármlás meg ahogy kifújod a levegőt a szádon.


De több méterről is sikerült megmozdítanom.


És kipróbáltam takarásban is. És úgyis működött tetszőleges irányba.

2011. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És szerinted a kezedből jövő hő nem képes erre?
2011. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Légmozgás biztos hogy nem lesz az üvegtál alatt..
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy letakarod, még nem lesz benne vákuum. Mikormozgások lesznek, ami pont elég a keréknek
2011. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, nem apró megmozdulások kellenek hanem gyors és egyenletes pörgés. Az az igazi eredmény.
2011. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!