Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szereted...

Zenon kérdése:

Melyik csillagjegyet szereted a legjobban és melyiket legkevésbé? (Légyszíves, a legjobbanhoz ne a sajátodat írd. )

Figyelt kérdés
2,Te is bírod a nyilas csillagjegyűeket?Szerintem jó fejek.:)
2010. dec. 12. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok.Legjobban a rákkal,bikával,oroszlánnal,kossal jövök ki,tehát őket jobban is kedvelem emiatt.

Legnehezebben a szűzzel és a skorpióval.

A többi jegy közömbös.

A nyilasokkal semmi bajom,de még nem sikerült komolyabb barátságot kialakítanom nyilas csillagjegyűvel.

2010. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%

kos vagyok, én a vízöntőkkel,a bakokkal és a nyilasokkal jövök jól ki.

A bikákkal és a szüzekkel szoktam veszekedni a legtöbbet.

2010. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
nyilas vagyok, és apámon meg a 2 testvéremen kívül senkinek nem tudom a csillagjegyét. nem számít az semmit.
2010. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
en skorpio vagyom es alegjobban a halakkal jovok ki,de jo meg a vizonto,a kos es a nyilas is.
2010. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
vizöntö vagyok.Eddig nyilasokkal áldott meg az isten hosszabb távra nekem nagyon jok.A bikák elérhetetlenek nekem általában pont egy bika férfi tetszik és persze miért ne vele a legtöbb a vitám.A többi jegy nekem is közönbös.mondjuk utálom a szüzeket.Beképzeltek
2010. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, eddig a legjobban ikrekkel, nyilassal, mérleggel jöttem ki, a szüzekkel viszont rendszerint nem tudok mit kezdeni.
2010. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
vízöntőket. lenyűgöz az a könnyed életfelfogásuk :)
2010. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok.

Utálom a skorpiókat, még normálissal nem találkoztam. (bocsi annak, aki az)

Oroszlánokkal jól kijövök, és a legjobb barátnőm nyilas.

2010. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok.

Talán a kosokkal és az oroszlánokkal jövök ki legjobban.

A bakok azok, akiket nagyon nem tudok elviselni.

Nyilasok, hááát, sokat zördülök velük.:)

2010. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Vízöntő vagyok. Szeretem a saját jegyemet, furán hangzik, de "elégedett" vagyok vele.

Kedvenceim a Szüzek, velük jövök ki a legjobban, és szeretem is a jellemzőiket. Szűz az aszcendensem és életem két legmeghatározóbb emberének csillagjegye is Szűz :-)

nem szeretem az Ikreket mert kétarcúak... nem kétszínűek hanem kétarcúak. A Nyilasokat sem szeretem.. Eddig egy általam ismert Nyilassal sem voltam egy szinten.

Bakok, Bikák, Kosok.. velük sem jövök ki jól.

Az Oroszlánok nekem általában "too much".. Pedig egy barátnőm Oroszlán, és semmi arra utaló jel nincs, hogy valóban az lenne :-D

A párom Rák, (más Rákot nem ismerek) és bár a horoszkópok szerint el kéne kerülnünk egymást, nagyon is jól kijövünk. Együttműködésben csillagos ötös :-) Sőt, az élet más területein is jók vagyunk együtt, bár az életfelfogásunk más. Nekem sokkal lazább, Vízöntő mivoltomból - ha már horoszkóp, mert amúgy pont nem vagyok olyan igazi"laza".


Mi lehet még.. Halak. Is-is. Jó egy pontig, de onnan netovább.


Igazából ennyi. A többi csillagjegyet annyira nagyon nem ismerem még :-)

2010. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!