Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan furcsa álmaim vannak,...

Olyan furcsa álmaim vannak, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

mindig olyan álmaim vannak(már amikre emlékszem) hogy kerget valami....és teljesen reménytelen a menekülés....vagy pedig valamit nagyon el akarok élni...de nem sikerül

ilyenek pl:

-valami vén banya kergetett...akárhová mentem ő is ott volt...komolyan mint egy horror filmben..és nem tudtam tőle szabadulni

-egy panda kergetett...de ilyen mutáns..és hiába futottam..mert leharapta a kezemet :/

-(vallásos vok) templomba akartam menni....de akárhogy is siettem...nem értem oda időben..és utána meg már zárva volt az ajtó

-a dédinek segítettem....és utána haza kellett jönnöm...de nem tudtam ..mert bármennyire is igyekeztem....nem találtam haza...

most hirtelen több nem jut eszembe

légyi segítsetek

előre is köszi

14/lány


2012. jan. 23. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy ilyen üldözéses álmokban vetíti ki a tudatalattid a problémáidat.( de nem akarok én semmi sértőt irkálni)Szóval, tudom mert én is ilyen üldözéses álmoktól szenvedtem, több héten keresztül. És mikor rendeződtek a magánéleti problémáim, akkor ezek az álmok is elmúltak.
2012. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tinédzser korban ezek normálisak. Hmm de az érdekes, hogy egy nő kergetett. Lányoknál sokkal gyakoribb, hogy arról álmodnak, hogy egy férfi kergeti őket.


Egyébként a részletek nagyon fontosak. Tegyél egy füzetet magad mellé, és mikor felébredsz írd le az álmaidat. Mert hamar elfelejtjük a részleteket. Aztán később próbáld elemezni őket. Például a banya utalhat valamilyen konfliktusra anyukáddal, vagy például megjelenítheti a személyiséged női oldalának a rossztulajdonságait, stb...

2012. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!