Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az érdekes álmok?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat álmodok az átváltozásról,tehát mindenféle teremtménnyé/emberré változom.

Pár hete azt álmodtam,hogy felkelek reggel,készülődök a suliba,megyek fogat mosni,és a tükörben láttam,hogy azzá a lánnyá változtam,aki még tetszett nekem,de volt már pasija.És akkor az ő alakjában kellett suliba mennem,de tök élethű álom volt,normálisan mentek az órák,a szünetek,és azok az emberek beszélgettek velem,akik a valóságban is annak a lánynak a barátai.

Olyat is álmodtam,hogy tök nyugodtan sétálok egy városban,nem tudom hol,de valami nagyváros volt,úgy nézett ki,mint New York.Hirtelen elteleportálódtam egy trónterembe.Egy trónon ott ült egy ilyen fura,ördög szerű lény,nagyon ijesztő volt.És kérdeztem,h mit akar tőlem,mit keresek itt,de ő azt mondta,hogy embereket kell ölnöm.Én mondtam neki,hogy nem fogok ilyet tenni,hirtelen csettintett egyet.Elkezdtem forogni,egyre gyorsabban,majd végül fura szörnnyé változtam.Úgy néztem ki mint egy normális ember,csak ilyen furcsa,rikító zöld szemem volt,meg a bőröm vöröses volt,mintha megégtem volna.Plusz a kezemen ilyen hosszú,hegyes karmok voltak.Aztán mondtam annak a lénynek,hogy változtasson vissza,de valahogy hipnotizált,és kényszerített,hogy azt csináljam,amit mond.Aztán az volt az álom vége,hogy visszateleportált a városba,és szörnyként ölnöm kellett az embereket,de végül a rendőrök lelőttek.

Olyan is volt,hogy egy szigeten vagyok a tengerparton,és ilyen oroszlánemberek álltak velem szemben,úgy néztek ki,mint az emberek.2 lábon álltak,de szőrösek voltak és volt sörényük.Én is ilyen oroszlánember voltam.Hárman voltunk összesen,nekem ilyen normális,narancssárga szőröm volt,a másodiknak fekete,a harmadik meg ilyen szürkés volt.És akkor kaptam egy gépfegyvert,és katonákat kellett ölnünk,akik megtámadtak minket.

Volt olyan álmom is,ahol haverokkal buliztunk,néztük a TV-t,és bemondták,hogy csontvázhadsereg rohanta le a várost,és akihez hozzányúlnak,az is csontvázember lesz.Akkor láttuk hogy jönnek a csontvázak,betörték az ablakot,mi persze nekik rohantunk és öltük őket,aztán a haverjaim sorban változtak át,végül beszorítottak,és engem is átváltoztattak.

Bocs ha hosszúra sikerült,de nem értem,mit akarnak jelenteni ezek az álmok.Komoly válaszokat légyszíves!


2012. jan. 6. 22:08
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Jó a fantáziád, semmi több. Írd le, alkoss belőle novellákat, regényeket, befutott ember leszel. Értelmet viszont álomban ne keress!
2012. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent jelenthet. De az is lehet hogy a tudatalattid szórakozik :)
2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!