Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utal a rémálmom?

Em0 Girl kérdése:

Mire utal a rémálmom?

Figyelt kérdés
a rémálmomban láttam a suliban egy árnyékot,és sltam a többieknek. nem hitték el. de aztán órán elkedztek reépkedni a tolltartók és olyan kört alkottak fölöttünk a levegőben. mi lemenekültünk a kis tornaterembe. mindenki sikoltott. a kis tornateremben van egy raktár. onnan jöttek ki zombik meg szellemek,és az ablakon át távoztak. aztán kopogtak a kis tornaterem bejáratán de állandóan és sürgetően. a végén egy iszonyatos szörnyszerű szellem jött ki és mindenki félt. sikítottunk,és megölt minket. én még el tudtam menekünli 3 osztálytársammal. az egyik az,akibe szerelmes vagyok,a másik az,akibe a szerelmem szerelmes,a harmadik meg az egyik barátnőm. ez mire utalhat??
2012. jan. 27. 20:40
1 2
 11/19 Tom Benko ***** válasza:
Miután sikerült az osztályokat jól összekutyulni a sokosztályos gimnáziumokkal, nem értheted, mire célzott. Elsős gimnazista az a mai szóhasználattal kilencedikes.
2012. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utolsó előtti,köszi (:
2012. febr. 1. 17:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy szereted a horror filmeket. ;) Nem hinném hogy komolyabb jelentése lenne, inkább csak a fantáziád elevenedhetett meg.
2012. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó,eddig csak egyet láttam és abban nincsenek szellemek csak vámpírok.
2012. febr. 17. 18:02
 15/19 anonim válasza:
A Twilight-ot láttad?
2012. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
is. de azt nem nevezném horrorfilmnek.a Frászkarika annál véresebb. és akkor még nem láttam amikor álmodtam.
2012. febr. 19. 14:49
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az utolsó részt kéne értelmezni...azt hogy kik menekültek meg. De sajnos én nem vagyok professzionális álomfejtő,úgyhogy biztosat nem tudok neked mondani,de valószínűleg a " én még el tudtam menekünli 3 osztálytársammal. az egyik az,akibe szerelmes vagyok,a másik az,akibe a szerelmem szerelmes,a harmadik meg az egyik barátnőm" résszel volt valami jelentése.
2012. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utsoo köszi. :) vajon azt jelentheti,hogy a végén az osztályból(ha majd öregek leszünk) csak mi maradunk életben? vagy valami teljesen más dolog,4-ünkkel kapcsolatban?
2012. máj. 13. 11:36
 19/19 anonim ***** válasza:

szívesen:)

hát nem hiszem hogy ti maradtok egyedül életben......

remélem ezzel csak vicceltél.

hát lehet hogy valami történni fog,amúgy egyszer olvastam valahol,hogy azzal álmodsz aki rád gondolt mielőtt elaludt.

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!