Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sehogy sem jön össze a tudatos...

Sehogy sem jön össze a tudatos álmodás. Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
lsd-vel
2012. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Az rohadt nehéz. Én is egy csomó időt szántam rá. Ha nem vagy buddhista, aki már jártas a meditációban, akkor elég sansztalan.
2012. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Gyakorlással, megfelelő életmóddal. A sok gépezés tapasztalatom szerint rontja az esélyeket. Ellenben napi 40 perc meditáció két részletben már sokat segített nekem, pedig semmi extravagánsat nem csináltam és nem is képzeltem, hogy az univerzum ereje áramlik át rajtam éppen. Technikából meg van egy rakat ezen az oldalon: www.tudatos-alom.hu
2012. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Agykontroll!!! Megtanulható!
2012. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell hozzá agykontroll.
2012. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak eszközök, amikkel szinte biztos a tudatos álom. Kicsi szemtakaró, ami érzékeli az alvásnak az álmodó szakaszát(erős rendszertelen szemmozgás) és fényjeleket küld a szemhélyon keresztül és/vagy hangjelzést a füledbe.

Ezek a jelek megjelennek álmodban és, ha felismered túl is vagy a nehezén.


Hátránya ezeknek a cuccoknak: ritkák és nincs konkrét nevük.


Ilyesmit csináltak az Eredet c. filmben is, bár ott tudták, hogy álmodnak és másra használták.

2012. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nova Dreamer a neve. Használtát egyszer láttam az e bayen, 50-100e Ft között.
2012. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is tudatosan akartam valamit az álmomban (egy időben rémálmaim voltak) és jött valami ijesztő azt sem tudtam mi volt az, de nagyon megrémített és emlékeztem, hogy lefekvés elött azt mondogattam magamnak ez csak egy álom irányítani tudom és sikerült irányítanom eltüntek a rémálmaim. Nekem bejött az a módszer, hogy csak mondogasd ez csak egy álom
2012. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokat gondolj rá.Nekem nem kellett meditálni meg semmi ilyesmit csinálni..Nem is olvastam róla,hogy van ilyen csak úgy sikerült.Lefekvéskor gondolkozz a tudatos álmodásról és sikerül :) Ha rájössz hogy kell csinálni már könnyebb lesz újra.
2012. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!