Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta megszületett a baba 2...

Amióta megszületett a baba 2 alkalommal volt kint. Egyszer behívott, hogy megmérjük a babát és ennyi.Milyen gyakran jár ki a védőnő, a babához?

Figyelt kérdés
Ha valami problémám van kénytelen vagyok telefonálni neki. Ekkor telefonon keresztül ad tanácsot és azt mondja, hogy eljön, de semmi. Most már elkezdtem a hozzátáplálást is és ha nem lenne ez a honlap ahol segítünk egymásnak, nem is tudom mi lenne velem. Igazából az is érdekel, hogy ha nem jár ki a "naplójába" mit ír be?Azt, hogy volt kint, mert valaki tőle is számon kéri a dolgokat? Mit lehet ilyenkor tenni? Második baba, de 6 évvel ezelőtt szültem az elsőt, és sok mindent elfelejtettem.
2008. okt. 29. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sok helyen van így, és persze nem lehet kifogás, de biztos nagyon sok babához kell menniük. Nem tudom mennyi idős a babád, de nálunk a 2 alkalom 3-4 hó alatt normális.

Szeritem menj be te a bébivel és keresd meg a tanácsadáson. Ott válaszol az összes kérdésedre, ti meg levegőztök egy jót.

2008. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első 1-2 hónapban viszonylag sűrűnm jött, de utána szinte semmi.Most 2 éves a fiam, és tartósan betegnek van nyilvántartva( szerencsére nincs komolyabb baja) de a védőnőt majdnem egy fél éve nem láttam, csak ha én bemegyek.A 2 éves státuszvizsgálatra is én kérdeztem rá, mert már 1 hónappal elmúlt 2, mikor elmentünk.Nekem is sok kérdésem lenne, és nem tudom mi lenne , ha én pl. egy felelőtlen szülő lennék, aki pl. nem adja a gyerekének a gyógyszereket.Nem is tudja miket szed, mikor voltunk kontrollvizsgálaton, csak ha én beviszem a papírokat és bemásolja a számítógépbe.

...és ezt nevezik a világhírú magyar védőnői hálózatnak.:-( Én nagyot csalódtam.

2008. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első védőnő a babám 4 hónapos koráig összesen 2x volt kint majd jött egy új védőnő aki 1x kijött hogy bemutatkozzon és azóta (4 hónapja) nem is láttam.
2008. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát látom nem vagyok egyedül. Ami azt illeti a babát 2 hónapos korában is terhestanácsadáson mérte a váróban, 5 perce volt ránk. Ez idő alatt kellett a problémáimat elmondanom neki a többi nő, férfi jelenlétében, mert a váró tele volt. Tanácsadásra pedig másik doktornőhöz járok. Külön hozzá nem tudok bemenni mert ilyenkor "sok a dolga". más időpont pedig nincs, hogy elmenjek. Tehát marad ez a honlap, mert mondtam, elvből többet nem hívom föl( eddig nem is keveset költöttem a telefonos beszélgetéseinkre).
2008. okt. 29. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapja nem volt, most 7 hósak vagyunk.
2008. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok kiirom a várost is : GYŐR!
2008. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Debrecenben 6 hetes koráig hetente aztán 2x2 hetente azóta havonta jön mindig pénteken. Ir előtte sms-t hogy jönni fog. De havonta mi is megyünk súlymérésre és iratni ha kell valami. Nálunk jól müködik.
2008. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!