Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy. Mit jelenthet?

Azt álmodtam hogy. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy megyek egy erőben fák között, egy szórt kavicsos úton, itt-ott ki volt kövezve rendesen és előttem sétáltak emberek, de egy pillanatban rájöttem h én képzelem oda őket és valójában nincsenek ott. Onnantól kezdve minden csak képzelet volt, meg akartam fogni egy nagyobb darab követ az út mellett, de tudtam h nem fogom tudni megtenni hisz csak az agyam szüleménye...

???


2012. febr. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elérted a tudatos álmodás szintjét, jelenteni nem jelent semmit, de én a helyedben megpróbálnám befolyásolni az álmaimat, ha már az élet nem, az legyen olyan amilyennek akarod.
2012. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Matthew Shepherd válasza:

1. válaszolóval telejsen egyetértek :)

Tudatos álmodásba csöppentél és ha elkezdesz gyakorolni ,hogy tovább bírj bent maradni akkor irányítani tudod majd az álmaid ez egy totál valós dolog akárhol elolvashatod wikipédia stb...

2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is megtörténik hogy irányítom sokszor tudatosan pl előzői éjszaka is mást kellett volna álmodnom de én mégis úgy csináltam ahogy akartam irányítottam.éltem azt a világot amire vágyom. :)sok sikert. :)
2012. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!