Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit, hogy most...

Jelenthet valamit, hogy most emlékszem az álmaimra? És ezek az álmok mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam ébredéskor emlékezni az álmaimra, de az utóbbi 3 napban emlékeztem rájuk. Változhatott valami?


1.álom: barátokkal felrobbantottunk valamit, hogy ezzel bosszantsunk valakit, aki kibírhatatlan alak volt. Egy másik robbantásra pedig egy reptéren készültünk, ahol egy nyomtató elkezdte automatikusan kinyomtatni (szőnyegre!) a telefonomban lévő képeket, közöttük kompromitáló képeket, valamint egy már törölt képet a bombáról.


2.álom: egy romos lakást próbáltunk kitakarítani a barátaimmal, és a feleségemmel. Friss házasok voltunk, és rajta már látszódtak a terhesség jelei, és eléggé ridegen viselkedtünk egymással. Mikor pedig a srácokkal el akartunk menni, veszekedni kezdett velem.

Amúgy én nem vagyok házas, nem is voltam, és jelenleg nincs senkim.


3.álom: 3 baráttal egy tisztáson körbe körbe autókáztunk,és ez nagyon jó mókának tűnt.


Mind a 3 álomban a barátok, és a feleségem számomra ismeretlen emberek voltak.


Tudom, eléggé hülye álmok, de hátha van itt valaki, aki talál bennük valami magyarázhatót, vagy összefüggést!


2012. febr. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
megmagyarázni senki nem tudja mit jelentenek az álmok, de azért emlékszel az álmokra mert nem telik el 1 percnél több az álom után mikor felébredsz. Max az alvásritmusod változott vagy a lefekvési szokásaid esetleg.
2012. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jobban belegonolva ebben lehet valami. Azokon a napokon valóban korábban feküdtem le, még nem volt éjfél, máskor meg 1-2 óra előtt ritkán aludtam el.

Köszönöm!

2012. febr. 10. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem emlékszünk az álmainkra, amikor nem merünk szembesülni a tartalmukkal. Talán nyitottabb, bátrabb lettél valamiért - majd Te eldöntöd, hogy tudod-e vállalni az én értelmezésem. A férfiak álmában a robbantás, robbanás a szexuális teljesítménnyel van kapcsolatban. Van egy elképzelésed arról, hogy milyennek kellene lenned, de attól félsz, hogy nem vagy erre képes. Arra utal az is, hogy a nyomtató kompromittáló képeket is kinyomtatott.

A romos lakás belső nyugtalanságra utal, a takarítás pedig arra, hogy szükségét is érzed a megszüntetésének. Az álmodban jelenlévő sok barát azt jelzi, hogy tudsz kikhez fordulni segítségért.

Az autókázás szellemi fejlődésre utal, de miután csak körbe-körbe jártatok és nem egy konkrét cél felé, ezért a fejlődésből túl sokat nem lehet kihozni. Persze a valóságban változtathatsz ezen, mert az álmok valójában fel akarják hívni a figyelmünket arra, hogy aktuálisan mire kellene figyelnünk.

2012. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az "akkor nem emlékszünk a álmainkra mikor nem akarunk szembesülni velük" részt vitatnám, mivel 1 éjszaka 8 óra alvás alatt legalább 7-szer álmodunk szal...jó hogy nem emlékszünk rá, ha úgy lenne elég gyávák lennénk, minél később ébredsz fel az álom után annál kevesebbre emlékszel.
2012. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos álmoknak csak annyi a szerepük, hogy feszültségektől szabadítsanak meg bennünket, ezért nem juttatja a tudattalanunk a tudatos énünkbe. Ám amikor teljesen világosan emlékszünk egy álomra, akkor annak érdemes a jelentésével foglalkozni.
2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, éppen ez a jelentés érdekelne engem is.

Ebben a témában még várok a további magyarázatokra.

De az eddigieket is nagyon köszönöm!

2012. febr. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!