Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (tűz, alkohol)

Figyelt kérdés

Nem találtam az álmoskönyvekben a jelentését. Lehet hülyeségnem tűnik,de engem érdekel. Egész éjszaka rémálmaim voltak..

Az egyik.. "kréta" feliratban kiszakadt a plafonomból egy rész,miközben én az ágyon feküdtem, és a égett a plafon.Nagyon megijedtem, kiabáltam édesapámnak, de ő azt mondta, hogy ne csodálkozzak ezen. Víz helyett, kis edényben tüzet hozott és rádobta a többi tűzre(igen,furcsa.)



A második pedig, mit jelent, ha alkohollal álmodok? A barátomtól kaptam, Jack Daniels volt, tisztán emlékszem.

Mielőtt valaki mondaná,nem csalt meg és nem jelkép,hogy engem csak Jack Daniels küldhet padlóra :DDDDD


2012. febr. 11. 10:39
 1/2 A kérdező kommentje:

*hülyeségnek

*égett a

Bocsi:$

2012. febr. 11. 10:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Tűz + alkohol = abszint :)
2012. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!