Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a visszatérő...

Mit jelent ha a visszatérő álmom csodás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
SZiasztok. Gyönyörű visszatérő álmom van mostanában egy fiúról. Élőben nem ismerem. Barna hajú, kék szemű, és 17 éves, én 14 vagyok, és álmomban a legjobb barátom,bár én lány vagyok. Néha több mint a legjobb barátom, a szeretőm. Megcsókol, és tudom, hogy kedvel. Álmomban egyszer szinte le is feküdtünk, de mielőtt bármi történt volna megszakadt az álom, de még mindig emlékszem a barna kockahasára és a nagy kék szemeire, na meg az utolsó mondatára. Folyton róla álmodok, benne van ez a fiú már az összes álmomban, és nem szeretnék megválni tőle... de mit jelent ez?
2012. febr. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az!!! :D Magamra ismertem jee :D
2012. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te is ezt álmodtad? Vagy a fiúban láttad magad??:>:P
2012. febr. 17. 20:48
 3/5 Éva;)) válasza:
Dotyikám szerintem ez az álom azt jelentheti,hogy valamikor találkozni fogsz vele és valószínüleg össze is jösztök:D lehet hogy 2 év múlva lehet hogy hamarabb kitudja;):X♥
2012. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álmodsz még róla? Velem is ez történik (hasonló) mint veled...


Én akiről álmodok azt hiszem még nem láttam... Magas, vékony (de nem túl vékony, olyan átlagos)a szemei nagyon szépek, zöldes-kék, a haja szőkés-barna, az arc formája nagyon szép,tipikus szépfiú, szóval iszonyat helyes!!(számomra). Álmomban "barátok vagyunk", nevetünk, nevetséges lehetetlen helyzetekbe kerülünk pl.: repülővel utazunk és a pilótafülkében vagyunk a leszállásnál...

Szerintem pszichológiai oka van ezeknek az álmoknak... Azért gondolom ezt mert, pont hogy kerülöm a "szerelmet", fiúkkal annyit beszélek: helló, szia, ha valaki próbál összehozni valakivel csak mosolygok és egy szót se szólók, ez azért van mert úgy gondolom jó ideje, hogy nincs szükségem "kapcsolatra" legalábbis e-fajtára. Szóval lehetséges hogy az ösztön v. tudatalatti vagy mit tudom én minek nevezik azt az emberi tulajdonságot ami ezt kiváltja, hogy úgymond tiltakozik a jelenlegi helyzet ellen...

2012. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow...erdekes elgondolás. Én sosem tiltakoztam a szerelem elől, de mindenkiben, mindig túl sok hibát találtam, aki szóba jöhetett volna. Erre jött ez a tökéletes álompasi... és valamiért arra bísztatott, hogy megfogom találni magamnak a tökéletest, csak várnom kéne:P...
2012. ápr. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!